Panel Klienta
infolinia Infolinia 24h (+48) 794 123 700

Jeżeli masz pytanie lub jakieś wątpliwości, w tym dziale znajdziesz odpowiedź na najczęściej zadawane pytania. W przypadku najmniejszych pytań i niejasności jesteśmy do Państwa dyspozycji. Skontaktuj się z nami, a my rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Nie pobieramy kaucji za wynajem aut , w tym również dla aut zastępczych z OC sprawcy.
Samochód należy zwrócić z takim samym stanem paliwa z jakim go otrzymasz.
Warunkiem wynajmu auta jest ukończenie 21 lat oraz, prawo jazdy od co najmniej roku.
Wymagane jest prawo jazdy potwierdzające uprawnienia do kierowania samochodem jak również drugi dokument tożsamości: dowód osobisty lub paszport.
Ważność praw jazdy w Polsce regulują przepisy unijne dla wszystkich krajów UE i przepisy Konwencji Wiedeńskiej dla pozostałych krajów. Posiadacze innego niż wymienione w wyżej opisanych dyrektywach, winni przedstawić międzynarodowe prawo jazdy.
Tak. To klient decyduje gdzie odbierze auto, podstawiamy auta w 15 miastach w Polsce, zarówno na Lotniska, dworce jaki pod wskazany przez klienta adres.
Dokonując rezerwacji samochodu poprzez formularz na stronie internetowej od razu widzą Państwo jaki jest całkowity koszt rezerwacji.
Tak, wszystkie samochody w naszej firmie, posiadają niezbędne ubezpieczenia AC/OC/NNW/ASSISTANCE.
Nie ma limitu kilometrów w przypadku rezerwacji krótkookresowych do 30 dni .Limit kilometrów obowiązuje w przypadku wynajmu średnioterminowego od minimum miesiąca. Standardowo jest to 3000 km, na życzenie klienta limit jest zwiększany.
Odbiór na lotniskach na terenie Warszawy oraz Krakowa, jak i również w naszych biurach jest darmowy. Cena podstawienia w innych miastach jest uzależniona od okresu trwania rezerwacji.
Przed odbiorem nasz przedstawiciel kontaktuje się telefonicznie z klientem celem ustalenia miejsca przekazania. Posiada on zarówno gotową umową jak i protokół przekazania pojazdu. Wynajmujący podpisuje w/w dokumenty w trakcie przekazania pojazdu.
Tak. W ofercie posiadamy akcesoria które mogą być przydatne w trakcie podróży, zarówno GPS , jaki i foteliki dla dzieci w różnych przedziałach wagowych.
Rezerwacje można opłacić na 3 sposoby za pomocą:
- Portalu „Przelewy 24” , funkcja ta jest dostępna w panelu klienta
- Przelewu tradycyjnego na rachunek 90 8520 0007 2002 2002 2790 0001
- Kartą płatniczą bądź kredytową podczas odbioru auta
Tak, ta opcja jest darmowa . Należy jedynie o tym fakcie poinformować konsultanta w trakcie dokonywania rezerwacji lub kierowcę najpóźniej podczas odbioru pojazdu. W tym celu należy przesłać dokument tożsamości i ważnego prawa jazdy dodatkowego kierowcy.
Tak. Przed wyjazdem poza granice RP wymagany jest wcześniejszy kontakt pod numerem naszej infolinii z zapytaniem o zgodę na wyjazd do danego kraju.
Należy zabezpieczyć pojazd. Użytkownik auta jest zobowiązany do jak najszybszego skontaktowania się z wynajmującym oraz wezwania policji na miejsce zdarzenia. Aby uniknąć wysokich kosztów związanych z naprawą auta w ofercie posiadamy dodatkowe ubezpieczenie – zniesienie udziału w szkodzie, dzięki niemu klient nie jest obciążany kosztami naprawy.
Tak. Należy o tym fakcie poinformować naszego konsultanta nie później niż dzień przed końcem wskazanego w umowie okresu najmu. Warunkiem przedłużenia jest dokonanie z góry opłaty za dodatkowy okres najmu poprzez:
– przelewy online
– opłatę w placówce wynajmującego
– lub wpłatę w banku BZWBK na rachunek o numerze 64 1090 2590 0000 0001 3114 0032
Należy skontaktować się z nami a udzielimy niezbędnej pomocy. W przypadku kolizji gdy auto jest niezdatne do dalszej jazdy podstawiamy auto zastępcze.

Zarezerwuj samochód

Brak kaucji, Brak limitu kilometrów!
to samo miejsce podstawienia i zwrotu