Panel Klienta
infolinia Infolinia 24h (+48) 794 123 700

Wypożyczalnia samochodów w Białymstoku

Dane kontaktowe

Masz pytania? Skontaktuj się nami!

 • Infolinia 24h

  (+48)794 500 550

 • Obsługa rezerwacji

  rezerwacje@carfree.pl

 • Obsługa Obsługi Klienta

  biuro@carfree.pl

 • Dział księgowości

  ksiegowosc@carfree.pl

Wypożyczalnia samochodów w Białymstoku – tani wynajem samochodów

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce w województwie podlaskim. Znajduje się około 200 km od Warszawy. Bez wątpienia jest to jedno z miejsc, które każdy powinien odwiedzić. Jednak aby zapewnić sobie mobilność oraz szybki dostęp do wszystkich atrakcji, warto skorzystać z wynajmu samochodu. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które dotarły na miejsce autobusem lub pociągiem. Nie każdy czuje się na siłach, aby być kierowcą na dłuższych trasach. Dlatego też wypożyczalnia Carfree oferuje swoje usługi również na terenie Białegostoku. Biuro znajduje się na Dworcu PKP. Jednak samochód można odebrać w dowolnej lokalizacji. Wystarczy wpisać odpowiedni adres podczas rezerwacji. W tym przypadku koszt podstawienia oraz odebrania auta zależy od wybranego miejsca. Natomiast jeśli zdecydują się Państwo na rezerwację obejmującą co najmniej 4 doby oraz podstawienie samochodu na Dworcu PKP, wypożyczalnia Carfree nie wymaga żadnych opłat za odbiór i zwrot pojazdu.

Warto również zaznaczyć, że Carfree nie wymaga od swoich klientów wnoszenia kaucji. Wyjątkiem są osoby nieposiadające polskiego obywatelstwa lub wynajem samochodu klasy premium. Ponadto baza wypożyczalni oferuje dostęp do szerokiej gamy modeli. Znajdują się w niej auta miejskie, sportowe, dostawcze oraz busy osobowe. Bez wątpienia każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie w przystępnej cenie. Jednak należy pamiętać również o warunkach, które koniecznie musi spełniać osoba dokonująca rezerwacji, czyli kierowca. Po pierwsze musi posiadać co najmniej 21 lat, uprawnienia do prowadzenia samochodu osobowego minimum od roku, a także potwierdzający to dokument. Aby zweryfikować tożsamość klienta, konieczne będzie również posiadanie dowodu osobistego lub paszportu. W przypadku wynajmu samochodu bardzo często pojawia się również pytanie o limit kilometrów. Bez wątpienia jedną z zalet oferty Carfree jest brak ograniczeń dotyczących przejechanej trasy w przypadku wynajmu krótkoterminowego. Tak więc nie trzeba się martwić dodatkowymi, nieplanowanymi opłatami.

Jak zarezerwować samochód w wypożyczalni Carfree? Wszystko odbywa się przez internet bez obowiązku wizyt w oddziale firmy. Na stronie głównej należy wyznaczyć termin rezerwacji oraz miejsce odbioru i zwrotu samochodu. Kolejnym krokiem jest wybór odpowiedniego samochodu. Następnie wystarczy określić sposób płatności oraz zalogować się lub zarejestrować konto klienta. Po wypełnieniu krótkiego formularza i akceptacji warunków rezerwacja zostanie zakończona.

Wynajem samochodu w Białymstoku – przewodnik po mieście Białystok

Kiedy zdecydują się Państwo na wynajem samochodu, ograniczeniem nie będą już odległości między atrakcjami, a nawet przejazd do innej miejscowości. Bez wątpienia wypożyczenie auta daje więcej możliwości. Warto zwrócić uwagę na strony internetowe, które mają na celu ułatwić turystom organizację podróży. Z pewnością przydadzą się podczas wyboru miejsca, gdzie można zjeść coś dobrego lub noclegu. Udostępniają również informacje o nadchodzących wydarzeniach kulturalnych, na przykład wystawy czy spektakle teatralne. Dzięki temu można dostosować termin podróży w taki sposób, aby nie tylko zwiedzić najważniejsze miejsca w Białymstoku, ale także wziąć udział w jednym z wydarzeń. Dla osób, które nie lubią wieczorami siedzieć w domu, również znajdą się propozycje klubów, kręgielni, pubów czy też kin. Jednak co warto zwiedzić w Białymstoku?

Jako pierwszy na liście powinien znaleźć się Pałac Branickich przy ulicy Jana Kilińskiego 1. To dawna posiadłość magnacka, która zachwyca nie tylko architekturą i późnobarokowym stylem, ale również historią, jaką ze sobą niesie. Można ją poznać, przechodząc przez kolejne części rezydencji. Dodatkowo na terenie Pałacu Branickich znajduje się Muzeum Historii Medycyny i Farmacji. Warto również poświęcić czas na spacer po pięknych ogrodach Branickich. Kolejnym punktem na liście może być Rynek oraz znajdujący się na nim Ratusz, który w latach 1939-1941 został rozebrany przez Rosjan, aby w 1953 roku powstał na nowo. Warto również zwrócić uwagę na zabytkowe kościoły. Wśród nich znajduje się: Archikatedra Białostocka, czyli najstarszy budynek w Białymstoku, Kościół św. Rocha jako jeden z nielicznych nie został zniszczony w czasie II Wojny Światowej. Warto poświęcić również czas na odwiedzenie Cerkwi św. Jerzego. Robi wrażenie na zwiedzających przede wszystkim swoją wielkością. Dodatkowo wewnątrz znajdują się relikwie św. Barbary oraz cudowna ikona św. Paisjusza Hagioryty. Bez wątpienia warto również udać się do Filharmonii Podlaskiej, gdzie na dachu budynku znajdują się ogrody. W sezonie filharmonia organizuje w tym miejscu plenerowe koncerty, które robią jeszcze większe wrażenie w tak wyjątkowym otoczeniu. Na koniec warto wspomnieć o Stawach Dojlidzkich, gdzie znajduje się zarówno plaża z kompleksem rekreacyjno-sportowym, jak i zalew z możliwością łowienia ryb. Nie ulega wątpliwości, że każde z tych miejsc jest warte odwiedzenia, a podróżowanie samochodem ułatwi przemieszczanie się pomiędzy kolejnymi atrakcjami.