Panel Klienta
infolinia Infolinia 24h (+48) 794 123 700

Wypożyczalnia samochodów w Bielsku-Białej

Dane kontaktowe

Masz pytania? Skontaktuj się nami!

 • Infolinia 24h

  (+48)794 500 550

 • Obsługa rezerwacji

  rezerwacje@carfree.pl

 • Obsługa Obsługi Klienta

  biuro@carfree.pl

 • Dział księgowości

  ksiegowosc@carfree.pl

Wypożyczalnia samochodów w Bielsko-Biała - tani wynajem samochodów

Bielsko-Biała to przepiękne, historyczne miasto usytuowane na południu Polski, w województwie śląskim. Przez miejscowość przebiegają główne drogi oraz trasy kolejowe, którymi możemy dostać się do innych większych miast. W Bielsku-Białej można korzystać z miejskich transportów np. autobusów, czy pociągów. Biletomaty dostępne są na większości przystankach w centrum miasta. Jednak bez wątpienia najwygodniejszą formą poruszania się po mieście będzie samochód. Możemy płacić za przejazd taksówką lub skorzystać z możliwości wypożyczenia samochodu w Carfree. W Carfree otrzymają Państwo możliwość wynajmu pojazdu na okres zarówno krótkoterminowy, średnioterminowy, jak i długoterminowy. W zależności od powodu, w jakim znaleźliśmy się w mieście, możemy wybrać odpowiednio dopasowaną ofertę do naszych potrzeb. Na weekendową wycieczkę polecamy skorzystać z wypożyczenia samochodu na okres krótkoterminowy. Koszty wynajmu dostępne są na każdą kieszeń. Z pewnością samochód ułatwi Państwu poruszanie się po mieście. Wypożyczalnia samochodów w Bielsku-Białej Carfree oferuje samochody osobowe posiadające wszystkie możliwe funkcje m.in. klimatyzację, wspomaganie kierownicy, poduszki powietrzne, ABS, centralny zamek, czy system audio. Oprócz wynajmu samochodów osobowych znajdziemy również większe vany lub busy dostawcze, które mogą służyć, jako pomoc w szybkiej przeprowadzce. Oszczędzamy czas oraz pieniądze za paliwo.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wynajmem samochodu w Bielsku-Białej, zapraszamy do biura stacjonarnego Carfree. Istnieje możliwość wykonania rezerwacji zarówno telefonicznie, dzwoniąc do biura obsługi klienta, lub za pośrednictwem wypełnienia formularza dostępnego na stronie internetowej. Na wykonanie rezerwacji online wystarczy przeznaczyć kilka minut. Należy podać w niej dokładną datę odbioru i zwrotu pojazdu. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości zapewniamy Państwu całodobowe wsparcie telefoniczne. Nasi konsultanci z chęcią pomogą rozwikłać każdy problem i odpowiedzą na pytania. Wszystkie samochody dostępne w ofercie wypożyczalni pojazdów Carfree posiadają ubezpieczenia OC, AC, Assistance, czy NNW. Przegląd samochodów również wykonywany jest regularnie. w naszej ofercie znajdują się jedne z najnowszych modeli dostępnych na rynku w Polsce.

Naszym priorytetem jest dbanie o bezpieczeństwo klientów. Równie ważne, jak Państwa bezpieczeństwo, jest bez wątpienia zapewnienie odpowiedniego komfortu, dlatego wszystkie samochody są w pełni wyposażone we wszystkie dodatkowe funkcje. Sama jazda autem sprawia sporą wygodę dla podróżującego. Bez problemów jesteśmy w stanie przemieścić się z jednego punktu docelowego w inny. Bielsko-Biała to niewielkie miasto, ale posiada ono sporo atrakcji, które warto zwiedzić. W Bielsku-Białej znajdą Państwo sporo miejsc parkingowych strzeżonych, na których można pozostawić samochód.

Wynajem samochodu w Bielsku-Białej - przewodnik po mieście Bielsko-Biała

Bielsko-Biała to miasto pełne atrakcji i miejsc, które posiadają swoją piękną historię. Miasto położone jest w południowej części Polski, gdzie przeważa zielona natura, czyli lasy i góry. Jedną z pobliskich gór, na którą warto wybrać się w pieszą wycieczkę, jest Szyndzielnia, czyli szczyt znajdujący się na północ od Klimczoka. Wysokość Szyndzielni sięga około 1028 metrów. Niedaleko szczytu góry znajduje się stare schronisko PTTK na Szyndzielni, na których organizowane są liczne ogniska i co więcej, panuje tam przyjazna atmosfera. W schronisku można zrobić przerwę na krótki odpoczynek i zjeść ciepły, smaczny obiad. Schronisko kojarzone jest również z różnymi rajdami górskim odbywającymi się zarówno w okresie letnim, jak i zimowym. Osoby, którym kondycja lub zdrowie nie pozwala na pokonanie pieszych wycieczek po górach, mogą skorzystać z kolejki linowej, której ceny biletów normalnych oscylują od 20 do 30 zł. Dzieci do lat 4 mogą jeździć kolejką bez uiszczenia dodatkowych opłat. Oprócz aktywnie spędzonego dnia podczas pieszej wycieczki będzie możliwość zobaczenia pięknych widoków, przedstawiających całe miasto Bielsko-Biała i pobliskie okolice. W Samym centrum Bielska-Białej znajdują się pomniki znanych postaci kreskówkowych m.in. możemy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie przy Bolku i Lolku, albo Reksiu.

Jeżeli chcemy na chwilę odpocząć, polecamy wypić dobrą kawę na głównym placu znajdującym się w okolicach Starego Miasta Bielska-Białej. Rynek dokładnie położony jest w centralnej części wzgórza miasta. Tuż obok rynku znajduje się Katedra Świętego Mikołaja, która również pełni rolę Kościoła parafialnego. W środku Katedra wygląda dość tradycyjnie. Na oknach widnieją przepiękne witraże, a na samym środku ołtarza znajduje się obraz przedstawiający postać samego patrona - Świętego Mikołaja. Jeżeli wybieramy się na podróż do Bielska-Białej z dzieckiem, możemy na chwilę odwiedzić Park Trampolin GoJump, które będzie idealnym miejscem na rozładowanie energii dzieci i spędzenie czasu z całą rodziną. Wejścia na trampoliny dostępne są zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. W samym parku oprócz trampolin znajduje się np. salon do gier. Inną ciekawą atrakcją dla najmłodszych mogą okazać się ZygZak Karting, czyli miejsce z torem gokartowym. Możemy zapewnić całej rodzinie dzień pełen wrażeń i emocji.

Jeżeli wybierają się Państwo w podróż służbową lub w celach prywatnych do Bielska-Białej, warto z wyprzedzeniem zaplanować sobie wolny czas. Konieczne jest zorganizowanego dobrego środka transportu. W samym centrum miasta mamy do wyboru sporo autobusów miejskich, jednak korzystając z samochodu, jesteśmy w stanie w szybki sposób objechać wszystkie atrakcje znajdujące się na terenie miasta. W ofercie Carfree znajdziecie Państwo pojazdy, które umożliwią komfortowe przemieszczanie się po Bielsku-Białej. Pamiętajmy, że podczas wakacji komfort i wygoda to podstawa. Życzymy udanego pobytu w Bielsku-Białej!