Panel Klienta
infolinia Infolinia 24h (+48) 794 123 700

Wypożyczalnia samochodów w Bydgoszczy

Dane kontaktowe

Masz pytania? Skontaktuj się nami!

 • Infolinia 24h

  (+48)794 500 550

 • Obsługa rezerwacji

  rezerwacje@carfree.pl

 • Obsługa Obsługi Klienta

  biuro@carfree.pl

 • Dział księgowości

  ksiegowosc@carfree.pl

Wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz (Lotnisko Szwederowo)

Lotnisko im. Jana Paderewskiego znajduje się 3 km od miasta Bydgoszcz. Położone jest również niedaleko Puszczy Bydgoskiej oraz graniczy z osiedlami Górzyskowo i Szwederowo. Port lotniczy został zbudowany już w czasach I wojny światowej, na potrzeby wojsk niemieckich. Wybierając się na wycieczkę lub podróż służbową do Bydgoszczy, warto zastanowić się nad transportem, którym w łatwy sposób można dostać się w miejsce docelowe z samego lotniska. Z portu lotniczego na starówkę, gdzie odległość wynosi ponad 4 km, należy udać się drogą krajową 25, skierowaną na północ od lotniska. W przypadku, jeżeli chcielibyśmy dostać się do Torunia, odległość od lotniska wynosi około 40 km, natomiast Inowrocław znajduje się 18 km od lotniska w Bydgoszczy. Jednym z ciekawszych i nowocześniejszych rozwiązań jest możliwość wypożyczenia samochodu np. na okres krótkoterminowy. W Carfree znajdą Państwo także opcję długoterminowego wynajmu pojazdu.

Carfree to wypożyczalnia, która ceni sobie czas klientów. W ofercie posiadamy zarówno samochody osobowe, vany, jak i busy. Można wynająć samochody ekonomiczne lub luksusowe. Mogą Państwo wykonać rezerwację online lub telefonicznie w godzinach od 8:00 do 20:00. W przypadku wypełnienia formularza za pośrednictwem strony internetowej należy podać miejsce oraz godzinę zarówno odbioru, jak i zwrotu samochodu. Rezerwacja online jest całkowicie bezpieczna. Działamy na terenie całej Polski, dlatego mogą Państwo skorzystać z naszych usług, nie tylko w mieście Bydgoszcz, ale również w innych wybranych, większych miastach. Aby wynająć samochód, należy posiadać czynne uprawnienia do jazdy samochodem i mieć ukończone 21 lat. Ważne jest również ukazanie drugiego ważnego dokumentu, który potwierdza tożsamość klienta np. dowód osobisty, czy paszport.

Co musisz wiedzieć o Lotnisku Szwederowo w Bydgoszczy

Lotnisko Szwederowo w Bydgoszczy zostało zbudowane, jak już wspomnieliśmy w okresie I wojny światowej. Od tego czasu port lotniczy został mocno rozbudowany. W 2016 roku ukończono całkowity remont terminala. Obecnie Lotnisko w Bydgoszczy spełnia wszystkie wymogi standardów dworca lotniczego. Całość budynku jest klimatyzowana, posiada zamontowany na terenie lotniska system monitoringowy i przeciwpożarowy. Bezpieczeństwo pasażerów i załogi jest priorytetem dla firmy. Rocznie obsługiwanych jest około 300 000 podróżujących osób. Lotnisko im. Jana Paderewskiego w Bydgoszczy obsługuje trasy międzynarodowe np. do Dublina, czy Barcelony, krajowe do Warszawy, oraz czarterowe do większych państw, jak np. Turcji, Grecji, Bułgarii, Chorwacji i Egiptu. Głównymi przewoźnikami są Lufthansa i Ryanair. Na terenie lotniska znajduje się sieć restauracji, kawiarnii, czy nawet kącik zabaw dla dzieci. Można bez problemu wymienić również waluty w kantorze, wybrać pieniądze z bankomatu lub skorzystać z bezpłatnej sieci wi-fi. Po przejściu na sklepy bezcłowe jest możliwość zakupienia pamiątek, słodyczy, tytoniu, żywności, jak i napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Lotnisko dodatkowo dysponuje płatnym i monitorowanym parkingiem dostępnym dla samochodów osobowych. Bez wątpienia dojazd samochodem z lotniska do centrum Bydgoszczy jest wygodny. Sieć hoteli, w których można zarezerwować nocleg, znajduje się również w samym centrum miasta, oddalonego 4 km od lotniska. Na terenie terminala podstawione są także taksówki oraz autobusy, które umożliwiają docelowe dotarcie do dworca PKP. Bez wątpienia jednak wynajem pojazdu w Carfree ułatwi dojazd do zakwaterowania i późniejsze poruszanie się po mieście. Całkowity koszt rezerwacji pojazdów znajdą Państwo po wybraniu odpowiednich parametrów na kalkulatorze, dostępnym na naszej stronie głównej.

Wynajem samochodu w Bydgoszczy - przewodnik po mieście Bydgoszcz.

Najlepszym sposobem na poruszanie się po mieście, jest wynajem samochodu, dostępnego w ofercie wypożyczalni pojazdów Carfree. Największą zaletą wypożyczalnia samochodu jest dostępność różnej klasy samochodów oraz łatwość ich uzyskania. Formularz jest prosty, a cały proces wypełnienia wniosku trwa zaledwie kilka minut. Samochód podstawiany jest pod wybrane miejsce przy lotnisku, zgodnie z życzeniem klienta dla rezerwacji od 7 dni. W przypadku pytań można dzwonić na numer dostępny na stronie internetowej w zakładce “kontakt”. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

W Bydgoszczy znajduje się mnóstwo atrakcji i zakątków turystycznych, które należy zobaczyć. Jest to jedno z piękniejszych miast w Polsce, które warto uwzględnić w liście celów podróżniczych w naszym kraju. Pasjonaci architektury koniecznie muszą odwiedzić najstarszy budynek, którym jest Katedra Bydgoska. Kościół jest dla mieszkańców jednym z najważniejszych budynków w mieście. Również dość charakterystycznym miejscem jest Poczta Główna, znajdująca się nad samą rzeką Brda. Poczta została zbudowana z czerwonej cegły, która nadaje miejscu odpowiednią wyrazistość. Nad samą rzeką można spacerować i rozkoszować się widokami przepięknego miasta. Odwiedzając Bydgoszcz, warto zwiedzić starówkę, gdzie odpoczniemy w kawiarni, popijając kawę lub herbatę. W mieście znajdują się liczne muzea, w tym np. Muzeum Konsol i Gier, Wodociągów, Wojsk Lądowych, czy Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego. Charakteru miasta nadają pomniki, upamiętniające ważne, historyczne postacie Króla Kazimierza Wielkiego, Mistrza Twardowskiego i Mariana Rejewskiego Statue. W Bydgoszczy znajdziemy coś również dla miłośników zieleni i spokoju. Warto wybrać się do ogrodu botanicznego lub zoologicznego. Życzymy udanego pobytu w Bydgoszczy.