Panel Klienta
infolinia Infolinia 24h (+48) 794 123 700

Wypożyczalnia samochodów w Bytomiu

Dane kontaktowe

Masz pytania? Skontaktuj się nami!

 • Infolinia 24h

  (+48)794 500 550

 • Obsługa rezerwacji

  rezerwacje@carfree.pl

 • Obsługa Obsługi Klienta

  biuro@carfree.pl

 • Dział księgowości

  ksiegowosc@carfree.pl

Wypożyczalnia samochodów w Bytomiu – tani wynajem samochodów

Posiadanie samochodu podczas podróży niesie ze sobą wiele korzyści. Dzięki temu nie trzeba dostosowywać swoich planów do rozkładu jazdy komunikacji miejskiej, można zaoszczędzić dodatkowy czas, a także pozwolić sobie na zwiedzenie okolicznych miejscowości. Jedną z wypożyczalni oferującą atrakcyjną ofertę jest Carfree. Jednak nie posiada siedziby na terenie Bytomia. Najbliższy oddział znajduje się w Chorzowie. Miasta ta dzieli odległość około 8 km. Jeżeli mają Państwo zakwaterowanie na terenie Bytomia, przejechanie tak krótkiej trasy nie powinno sprawić żadnych problemów. Podczas wynajmu krótkoterminowego nie trzeba martwić się limitem kilometrów, a co za tym idzie, dodatkowe 8 km nie zwiększy opłat. Bez wątpienia korzyści wynikające z mobilności zrekompensują odległość od wypożyczalni. Przy okazji można również skorzystać z atrakcji turystycznych oferowanych przez Chorzów.

Odbiór samochodu jest możliwy w dowolnym miejscu na terenie Chorzowa. Opłata za podstawienie samochodu zależy od miejsca oraz terminu rezerwacji. Jak wyglądają pozostałe koszty? Wypożyczalnia Carfree nie wymaga od swoich klientów żadnej dodatkowej kaucji. Oznacza to, że będą Państwo zobowiązani pokryć dokładnie takie opłaty, jakie zostały wyznaczone podczas dokonywania rezerwacji. Warto również wspomnieć, że wypożyczalnia nie nakłada limitu kilometrów w przypadku wynajmu krótkoterminowego. Przechodząc na stronę internetową Carfree, otrzymają Państwo szeroki wybór samochodów. Wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie i dopasuje wybór do swojego budżetu. Jeśli podróżują Państwo większą grupą, to nie problem, ponieważ można wynająć również osobowego busa.

Jeżeli pojawi się kłopot z wykonaniem rezerwacji, można skorzystać z pomocy pracowników dostępnych pod numerem całodobowej infolinii. Jak zarezerwować samochód? To nic trudnego! Wystarczy przejść na stronę internetową oraz podać termin i lokalizację odbioru samochodu. Następnie należy wybrać odpowiedni model, metodę płatności, a także ewentualne dodatkowe opcje. Na końcu pozostaje tylko zalogowanie się lub założenie nowego konta klienta oraz uzupełnienie kilku niezbędnych informacji. Podczas odbioru będzie konieczne pokazanie ważnego prawa jazdy, a także dokumentu potwierdzającego tożsamość, czyli dowodu osobistego lub paszportu. Jeżeli jest taka potrzeba, można w umowie uwzględnić również drugiego kierowcę, który również musi posiadać powyższe dokumenty.

Wynajem samochodu w Bytomiu – przewodnik po mieście Bytom

Bytom to miasto położone na terenie województwa śląskiego. Sąsiaduje z takimi miejscowościami jak: Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry czy też Chorzów. Po przyjeździe do Bytomia warto udać się na Starówkę, na której znajdują się dwa rynki. Jej charakterystyczny średniowieczny układ, a także oryginalne kolorowe kamienice wprawią w zachwyt każdego, nie tylko miłośników architektury. Podczas spaceru można zobaczyć wiele wyróżniających się budynków. Wśród nich będą również kościoły, między innymi: najstarszy w Bytomiu Kościół Wniebowzięcia NMP przy ulicy Ks. Karola Koziołka, neogotycki Kościół św. Trójcy z elementami wykonanymi w piaskowcu znajdujący się przy ulicy Kwietniewskiego 1. Warto również udać się na zabytkowy Cmentarz Mater Dolorosa przy ulicy Piekarskiej. Znajdują się tam grobowce rodzin Garusów, Paikertów czy też mauzoleum Ignatza Hakuby lub Goetzlerów.

Bez wątpienia warto również zwrócić uwagę na Pałac w Miechowicach przy ulicy Dzierżona, a konkretnie otaczający go park. Niestety po budynku zostały jedynie ruiny oficyny pałacowej. Kryją w sobie historię nieszczęśliwej miłości Marii Aresin, a następnie popełnienie mezaliansu z Franzem Wincklerem. Kolejnym miejscem, które należy odwiedzić, jest Opera Śląska. To w tym miejscu odbył się pierwszy recital w powojennej Polsce. Na scenie zaprezentowano “Halkę” Stanisława Moniuszki. Dla aktywnych turystów świetnym rozwiązaniem będą Dolomity Sportowa Dolina. Gwarantują one całoroczny dostęp do kompleksu narciarskiego. Jak w każdym mieście można znaleźć również placówkę muzealną. Muzeum Górnośląskie gromadzi eksponaty przedstawiające historię regionu. Jeżeli interesują Państwa ciekawostki, warto wiedzieć, że w Bytomiu znajduje się najstarsza linia tramwajowa w Polsce. Ponadto jest ona jednocześnie najkrótszą trasą w Europie! Mierzy jedynie 1350 m. Warto również udać się na wyprawę po Suchogórskim Labiryncie Skalnym, który należy do Zespołu Przyrodniczo-krajobrazowego Piekarskie Doły. Bez wątpienia to prawdziwy raj dla miłośników przyrody. Wśród atrakcji tego typu można również wymienić Żabie Doły, czyli zbiorniki wodne zamieszkujące przez ponad 100 gatunków ptaków. Miejsca, które zostały wymienione powyżej wymienione, są od siebie oddalone. Dlatego też samochód umożliwi Państwu bez problemu odwiedzić najciekawsze miejsca w Bytomiu i okolicach.