Panel Klienta
infolinia Infolinia 24h (+48) 794 123 700

Wypożyczalnia samochodów w Gdyni

Dane kontaktowe

Masz pytania? Skontaktuj się nami!

 • Infolinia 24h

  (+48)794 500 550

 • Obsługa rezerwacji

  rezerwacje@carfree.pl

 • Obsługa Obsługi Klienta

  biuro@carfree.pl

 • Dział księgowości

  ksiegowosc@carfree.pl

Wypożyczalnia samochodów Gdynia

Gdynia to jedno z miast województwa pomorskiego, które z pewnością warto odwiedzić. Razem z Gdańskiem oraz Sopotem tworzy aglomerację Trójmiasta. Aby zapewnić sobie swobodny do wszystkich atrakcji turystycznych, warto pomyśleć o wynajęciu samochodu. Dzięki temu można zyskać niezależność od komunikacji miejskiej oraz rozkładów jazdy, a także bez problemu dostać się do innych miejscowości. Wypożyczalnia Carfree jest zlokalizowana w Gdyni na dworcu PKP przy ulicy Plac dworcowy 4. Dzięki temu bez problemu można dokonać wszelkich formalności zaraz po podróży, a następnie odebrać samochód. Warto zaznaczyć, że klient samodzielnie wyznacza godzinę odbioru oraz oddania pojazdu do wypożyczalni. Ponadto Carfree umożliwia również swoim klientom wyznaczenia dowolnego miejsca odbioru samochodu. W takiej sytuacji wystarczy wpisać dokładny adres, rezerwując termin, i gotowe!

Jednak w przypadku podstawienia samochodu w dowolnej lokalizacji należy liczyć się z dodatkowymi kosztami za podstawienie samochodu, które zależą od czasu rezerwacji oraz odległości wybranego miejsca od siedziby wypożyczalni Carfree. Opłata zostanie również pobrana za podstawienie samochodu na dworcu PKP. Jednak można jej uniknąć, rezerwując samochód na co najmniej 4 dni! Co z pozostałymi opłatami? Carfree nie pobiera od swoich klientów kaucji. Wyjątek stanowią osoby nieposiadające obywatelstwa w Polsce. W takiej sytuacji wynosi od 500 do 1500 zł w zależności od segmentu samochodu. Wypożyczalnia Carfree gwarantuje swoim klientom szeroką gamę samochodów od miejskich przez sportowe po dostawczaki. Bez wątpienia każdy ma szansę na znalezienie oferty dla siebie. Ponadto decydując się na wynajem krótkoterminowy, nie trzeba martwić się limitem kilometrów. W tej kwestii klienci otrzymują swobodę. Jednak w przypadku wyjazdu poza granicę Polski, należy pamiętać o telefonicznym zgłoszeniu takiego zamiaru.

Jak zarezerwować samochód w wypożyczalni Carfree? Klienci otrzymują na stronie internetowej całodobowy dostęp do oferty. W tym miejscu można również bez problemu zarezerwować samochód oraz podać niezbędne dane. Po pierwsze należy wpisać interesujący termin oraz lokalizację. Następnie na ekranie wyświetli się lista dostępnych samochodów. Po wyborze odpowiedniej należy przejść do wyboru metody płatności oraz dodatkowych opcji. Następnie Carfree poprosi o podanie niezbędnych informacji i gotowe. W razie wątpliwości można również skorzystać z pomocy konsultantów. W tym celu należy uzupełnić formularz kontaktowy.

Wynajem samochodu w Gdyni – przewodnik po mieście Gdynia.

Gdynia to jedno z miast należących do aglomeracji Trójmiasta. Bez wątpienia ma do zaoferowania wiele atrakcji turystycznych. Wśród nich znajdują się muzea, molo czy też skwery. Dlatego samochód może okazać się niezbędny, zwłaszcza w przypadku krótkiego urlopu lub podzielenia czasu na zwiedzanie między kilka miast. Obecnie mobilność to duże ułatwienie nie tylko w życiu codziennym, ale także podczas podróży. Jednak wróćmy do tego, co warto zobaczyć w Gdyni. Wśród obowiązkowych miejsc znajduje się bez wątpienia Skwer Kościuszki i Molo Południowe. Spacerując tą trasą i wdychając orzeźwiające morskie powietrze, można podziwiać stocznię remontową oraz liczne statki. Jeśli mowa o statkach, z pewnością każdy powinien zobaczyć od zewnątrz i wewnątrz “Dar Pomorza”. Jest to trzymasztowy żaglowiec podarowany Szkole Morskiej w Gdyni przez mieszkańców Pomorza. Warto również dodać, że w soboty i niedziele można skorzystać w tym miejscu z darmowego parkingu.

Niedaleko “Daru Pomorza” został zacumowany również okręt polskiej Marynarki Wojennej, na którego pokładzie znajduje się obecnie muzeum. Decydując się na odwiedzenie ORP “Błyskawica”, można zobaczyć wystawę stałą przedstawiającą dawne mundury, codzienne obowiązki załogi, a także uzbrojenie okrętowe. Jednak warto pamiętać, że okręt jest dostępny dla zwiedzających wyłącznie w okresie letnim, czyli od 1 maja do 30 listopada. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, można odwiedzić również Muzeum Marynarki Wojennej w budynku oddalonym od okrętu o około 500 m. Warto wspomnieć, że we wtorki istnieje możliwość skorzystania z darmowego zwiedzenia. Bez wątpienia wśród ciekawych miejsc do zwiedzenia znajduje się również Muzeum Emigracji. Opowiada historię Polaków, którzy z różnych powodów zdecydowali się na opuszczenie kraju. Przedstawia losy polskich emigrantów od XIX wieku do obecnych czasów. Z pewnością każdy powinien dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat, a Muzeum Emigracji przedstawia całą historię w przystępny oraz atrakcyjny sposób.

Następnym punktem na liście rzeczy do zobaczenia powinna być z pewnością Kamienna Góra znajdująca się w centrum miasta. Bez wątpienia jest to doskonały punkt widokowy. Wchodząc po schodach lub wjeżdżając windą, możemy podziwiać piękną panoramę miasta. Warto również pamiętać o odwiedzeniu Mola w Orłowie, Klifu Orłowskiego oraz Kępy Redłowskiej. Wszystkie te trzy miejsca można odwiedzić podczas jednego spaceru. Jak widać, atrakcji jest wiele. Aby móc zobaczyć każdą z nich, z pewnością należy zadbać o dobry plan, a także odpowiedni środek transportu. W razie pytań dotyczących wypożyczania samochodu pracownicy Carfree pozostają do dyspozycji.