Panel Klienta
infolinia Infolinia 24h (+48) 794 123 700

Wypożyczalnia samochodów w Gliwicach

Dane kontaktowe

Masz pytania? Skontaktuj się nami!

 • Infolinia 24h

  (+48)794 500 550

 • Obsługa rezerwacji

  rezerwacje@carfree.pl

 • Obsługa Obsługi Klienta

  biuro@carfree.pl

 • Dział księgowości

  ksiegowosc@carfree.pl

Wypożyczalnia samochodów w Gliwicach - tani wynajem samochodów

Gliwice to jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast, które położone jest w województwie śląskim, na południu Polski. Miasto leży nad rzeką Kłodnica i posiada wiele historycznych miejsc, wartych odwiedzenia. Po Gliwicach można poruszać się np. publicznymi środkami transportu, jakimi są autobusy, czy tramwaje. Jednak bez wątpienia najwygodniejszym środkiem transportu, jest samochód. Firma Carfree udostępnia możliwość wynajmu samochodów, dzięki którym w szybkim czasie odwiedzimy wszystkie ciekawe zakątki Gliwic. Nasza firma działa na terenie całej Polski, dlatego jesteśmy w stanie wypożyczyć samochód w większości miast. Wypożyczalnia samochodów w Gliwicach Carfree w swojej ofercie posiada nowoczesne samochody w przystępnych cenach. Rezerwacji samochodów można dokonać w najprostszy sposób, odwiedzając naszą stronę internetową, na której dostępny jest formularz rezerwacji pojazdu. Cała procedura jest prosta i nie powinna stanowić żadnego problemu dla użytkowników serwisu. W przypadku pytań nasi konsultanci dostępni są pod numerem telefonu, który znajdziemy na stronie internetowej Carfree w zakładce “kontakt”. Bez wątpienia odpowiedzą na każde pytanie i pomogą rozwiązać zaistniały problem. Rezerwacji samochodów mogą Państwo również dokonać telefonicznie lub odwiedzając biuro stacjonarne w Gliwicach.

W wypożyczalni samochodów Carfree znajdą Państwo bogatą ofertę flot nowych samochodów, dopasowanych do potrzeb każdego klienta. Mają Państwo możliwość wyboru wybrać spośród samochodów klasy ekonomicznej, jak i luksusowej, pojazdów dostawczych, czy busów. Ceny, jak i modele dostępnych samochodów można znaleźć na stronie głównej Carfree. Co miesiąc również wyróżniane są trzy modele aut, cieszących się największą popularnością. Pojazdy można wypożyczyć np. na okres krótkoterminowy, który skierowany jest idealnie dla osób planujących odwiedzić miasto w weekend lub korzystających z jazdy samochodem okazjonalnie. W ofercie oprócz samochodów osobowych posiadamy pojazdy dostawcze, które mogą przydać się na okoliczności planowanej przeprowadzki. Udostępniamy również wynajem pojazdów na okres długoterminowy, z którego korzystają głównie przedsiębiorstwa znajdujące się na terenie Gliwic. Jeżeli zdecydują się Państwo na skorzystanie z wynajmu samochodu w Carfree, umożliwiamy dostarczenie samochodu pod wybrany adres, bez doliczenia dodatkowych opłat. Jest to bez wątpienia korzystne rozwiązanie dla większości osób. Mamy wieloletnie doświadczenie i cenimy sobie zadowolenie naszych klientów. Najwyższy standard usług proponowany w Carfree daje z pewnością wygodę i poczucie bezpieczeństwa. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, dostępnych na terenie Gliwic.

Wynajem samochodu w Gliwicach - przewodnik po mieście Gliwice

Wybierając się na podróż do Gliwic, zobaczysz wiele ciekawych miejsc. Warto śledzić strony internetowe miasta, aby zapoznać się z nadchodzącymi wydarzeniami w Gliwicach. Zwiedzanie miasta warto rozpocząć od popularnego masztu radiowego, który jest obowiązkowym punktem do zwiedzenia przez turystów. Ma ona ciekawą historię związaną z II wojną światową. Maszt radiowy znajduje się około 2 kilometry od dworca kolejowego i należy do jednych z muzeów w Gliwicach. Maszt zbudowany jest z belek drewna modrzewiowego i obecnie jest to jedna z najwyższych konstrukcji drewnianych na świecie. Jego wysokość sięga aż 111 metrów. Obok masztu znajduje się muzeum oraz park sensoryczny. Kolejnym ciekawym miejscem dla osób ceniących sobie historyczne zabytki jest Zamek Piastowski oraz Katedra świętego Pawła i Piotra. Zamek Piastowski znajduje się kilkanaście minut od samego centrum miasta, czyli gliwickiego rynku. Na uroczej starówce Gliwic znajdziemy fontannę z pomnikiem przedstawiającą postać Neptuna. Został on zbudowany już w 1794 roku i zdobi rynek do dzisiaj. Rzeźba przedstawia Neptuna na delfinie, która została skonstruowana tuż po zbudowaniu Kanału Kłodnickiego w Gliwicach. Neptun ma chronić mieszkańców przed powodzią.

Ciekawą atrakcją znajdującą się w Gliwicach jest Palmiarnia. W budynku znajduje się tysiące roślin sprowadzonych z różnych zakątków świata. W Palmiarni można spokojnie poczytać prasę w kąciku książek i napić się pysznej kawy. Bez wątpienia wiele atrakcji znajdziemy w kolejkowo, czyli parku miniatur. Znajdujące się figurki przedstawiają mieszkańców kolejkowo, w przeróżnych sytuacjach. Dla osób pasjonujących się sportem warta zwiedzenia jest arena Gliwicka, czyli jedna z największych hal widowiskowo-sportowych w Polsce. Na terenie hali odbywane są różnego typu zawody sportowe np. tenis, siatkówka, boks, czy lekkoatletyka. Budynek mieści aż 17 tysięcy widzów. Budowa rozpoczęła się w 2013 roku. Na arenie odbywają się nie tylko wielkie wydarzenia sportowe, ale także koncerty, imprezy społeczno-polityczne oraz imprezy taneczne.

Jak wiadomo, Gliwice to jedne z największych miast usytuowanych w województwie śląskim, dlatego podróż z jednego końca miasta na drugi może zająć nam znacznie więcej czasu, niż przewidywaliśmy. Dzięki wypożyczeniu samochodu w Carfree, mają Państwo większe możliwości dotarcia do ciekawych miejsc w Gliwicach. Z pewnością pojazd ułatwi poruszanie się po całym mieście. Gliwice również odwiedzane są przez naszych klientów w celach biznesowych, którzy potrzebują również samochodów na krótki czas. Posiadanie samochodu to bez wątpienia wygoda i odpowiedni komfort dla pasażerów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanego pobytu w Gliwicach.