Panel Klienta
infolinia Infolinia 24h (+48) 794 123 700

Wypożyczalnia samochodów w Gorzowie Wielkopolskim

Dane kontaktowe

Masz pytania? Skontaktuj się nami!

 • Infolinia 24h

  (+48)794 500 550

 • Obsługa rezerwacji

  rezerwacje@carfree.pl

 • Obsługa Obsługi Klienta

  biuro@carfree.pl

 • Dział księgowości

  ksiegowosc@carfree.pl

Wypożyczalnia samochodów w Gorzów Wielkopolski – tani wynajem samochodów

Decydując się na podróż do jednego z miast w Polsce, wiele osób rezygnuje z jazdy własnym samochodem na rzecz skorzystania z pociągu. Bez wątpienia to dobry sposób na uniknięcie korków. Jednak ostatecznie może okazać się, że po dotarciu na miejsce auto będzie niezbędne. W takiej sytuacji jednym z rozwiązań może być skorzystanie z wypożyczalni samochodów. Gorzów Wielkopolski to miasto położone około 113 km od Zielonej Góry, 105 km od Szczecina oraz 165 km od Poznania. Najbliższa wypożyczalnia Carfree znajduje się więc w Szczecinie. Wynajmując samochód, można nie tylko zwiedzić Gorzów Wielkopolski, ale również okoliczne miasta. Dzięki braku limitu kilometrów otrzymują Państwo swobodę w podróżowaniu. Jednak warto w takiej sytuacji przemyśleć, w którym miejscu ustalić miejsce odbioru oraz zwrotu pojazdu. Należy wziąć pod uwagę, że wybierając inną lokalizację niż jeden z oddziałów Carfree, firma może naliczyć dodatkowe koszty związane z dostarczeniem samochodu na miejsce. Jeśli chodzi o koszty, warto również zaznaczyć, że wypożyczalnia nie wymaga od swoich klientów uiszczania kaucji.

Jak zarezerwować samochód? Carfree nie wymaga od swoich klientów wizyt w oddziale wypożyczalni. Wystarczy na stronie internetowej ustalić miejsce oraz termin rezerwacji. Następnie należy wybrać jeden z dostępnych samochodów. W bazie znajdują się auta miejskie, sportowe oraz busy osobowe. Warto zwrócić uwagę na segment, ponieważ to od tego zależy, ile przyjdzie Państwu zapłacić za wynajem. Dzięki różnorodnej ofercie każdy znajdzie coś odpowiedniego, dostosowanego do budżetu. Kolejnym etapem będzie wybór dodatkowych opcji oraz metody płatności. Opłata za rezerwację może zostać uregulowana zarówno podczas odbioru samochodu, jak i wcześniej przez internet. Na końcu należy zarejestrować konto klienta lub zalogować się na nie. Jakie warunki należy spełniać, aby móc skorzystać z oferty Carfree? Klienci muszą mieć ukończone co najmniej 21 lat oraz od minimum roku posiadać uprawnienia do prowadzenia auta. Te same wymagania dotyczą również dodatkowego kierowcy. Taka możliwość wymaga opłaty wynoszącej 10 zł za dobę. Warto również wspomnieć, że Carfree pozwala na wyjazd samochodem poza granicę Polski. W takiej sytuacji należy pamiętać o zgłoszeniu tego faktu oraz uregulowaniu dodatkowej opłaty. Przy odbiorze samochodu należy posiadać ważne prawo jazdy oraz dokument potwierdzający tożsamość.

Wynajem samochodu w Gorzowie Wielkopolskim – przewodnik po mieście Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski to miasto położone nad Wartą w województwie lubuskim. Bez wątpienia warto odwiedzić to miejsce. Znajduje się między innymi większymi miejscowościami, co umożliwia zwiedzenie również Szczecina, Zielonej Góry czy Poznania. Jednak co można zobaczyć w Gorzowie? W przypadku tego miasta również warto rozpocząć zwiedzanie od spaceru po Rynku, gdzie znajduje się kilka punktów, które można uznać za obowiązkowe podczas wizyty w Gorzowie. Pierwszym z nich jest Aleja Sławnych Gorzowian, czyli wmurowane w bruk płyty upamiętniające znanych Gorzowianin. Wśród nich znajdują się: malarz Jan Korcz, literat Zdzisław Morawski, architekt Hieronim Świerczyński. Następnie można również wejść do Katedry Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. wybudowanej pod koniec XIII wieku. To jeden z najstarszych budowli sakralnych w Gorzowie Wielkopolskim. Podczas spaceru ulicami rynku za Katedrą można również zobaczyć zabytkową Fontannę Pauckscha z XIX wieku. Jednak warto zaznaczyć, że jest to replika, ponieważ oryginał został zniszczony.

Jednym ze znaków rozpoznawczych Gorzowa Wielkopolskiego jest budowla umieszczona na Rondzie św. Jerzego, czyli tak zwany Pajączek. W nocy jest ona podświetlana, a za dnia to punkt widokowy. Na jego szczycie znajduje się taras, z którego widać panoramę miasta. Warto również udać się do Portu Gorzów, gdzie można zobaczyć najstarszy na świecie, działający lodołamacz Kuna z 1884 roku. Bez wątpienia duże wrażenie na zwiedzających robi również budynek gorzowskiej filharmonii. Znajduje się on przy ulicy 9 Muz, a sala koncertowa może pomieścić nawet 600 osób. Ponadto cały budynek jest przeszklony. Dla osób, które lubią spacery w pięknych miastach, warto polecić odwiedzenie jeszcze dwóch miejsc. Pierwszy z nich to odnowiony deptak znajdujący się na nadwarciańskich bulwarach. Pod wiaduktem znajdują się kawiarnie, w których spokojnie można przysiąść na kawie i odpocząć. Drugie z miejsc to Park Wiosny Ludów. Zachwyca on zielenią oraz został dostosowany do wizyt rodzin z dziećmi. Bez wątpienia to nie wszystkie atrakcje, które ma do zaoferowania Gorzów Wielkopolski, ale powinny przekonać do wizyty w mieście. Warto również pomyśleć o wypożyczeniu samochodu. Dzięki temu ułatwią sobie Państwo poruszanie się po mieście oraz zobaczenie wszystkich zaplanowanych miejsc.