Panel Klienta
infolinia Infolinia 24h (+48) 794 123 700

Wypożyczalnia samochodów w Grudziądzu

Dane kontaktowe

Masz pytania? Skontaktuj się nami!

 • Infolinia 24h

  (+48)794 500 550

 • Obsługa rezerwacji

  rezerwacje@carfree.pl

 • Obsługa Obsługi Klienta

  biuro@carfree.pl

 • Dział księgowości

  ksiegowosc@carfree.pl

Wypożyczalnia samochodów w Grudziądzu – tani wynajem samochodów

Wynajem samochodu to doskonałe rozwiązanie dla osób, które decydują się na podróż do jednego z miast w Polsce pociągiem lub autobusem. Jedną z firm oferujących taką możliwość jest Carfree. Siedziba wypożyczalni znajduje się na Dworcu PKP. Dlatego też znalezienie biura nie powinno być problemem. W tym miejscu odbywa się zarówno zwrot, jak i odbiór wypożyczonego auta. Oferta Carfree ma wiele zalet. Wśród nich można wymienić między innymi tani wynajem samochodów. W przypadku krótkoterminowej rezerwacji nie muszą się Państwo martwić limitem kilometrów. Oznacza to, że nie pojawią się dodatkowe koszty związane z przebytą samochodem trasą. Jeśli rezerwacja obejmuje co najmniej 4 dni, wówczas nie nalicza się również żadnych dodatkowych opłat związanych z podstawieniem oraz odbiorem samochodu w wyznaczonym miejscu. Ponadto wypożyczalnia nie wymaga od swoich klientów wpłacania dodatkowej kaucji. Dodatkowe opłaty obejmują jedynie zgłoszenie dodatkowego kierowcy, wyjazd poza granicę Polski, nawigację GPS, ubezpieczenie od uszkodzeń zewnętrznych czy też fotelik dla dziecka 9-36 kg. Wybór tych opcji następuje w ostatnim etapie rezerwowania samochodu i są one nieobowiązkowe.

Warto również zaznaczyć, że Carfree proponuje swoim klientom różnorodną ofertę. Wśród dostępnych samochodów każdy znajdzie coś dla siebie. Segment A i B to najtańsze auta, których wynajem wiąże się z kosztem poniżej 100 zł na dobę. Wśród nich znajdują się: Fiat Panda, Hyundai i10, Skoda Citigo, Skoda Fabia czy też Ford Fiesta. Osoby preferujące automatyczną skrzynię biegów lub nadwozia typu kombi muszą przejrzeć bazę pojazdów z segmentu C+. W tym przypadku cena również nie jest wysoka i wynosi od 159 do 190 zł za dobę. Jak zarezerwować samochód w Carfree? Cały proces odbywa się przez internet. Wystarczy przejść na stronę Carfree, a następnie określić termin i miejsce odbioru. Kolejnym krokiem jest wybór odpowiedniego modelu samochodu. Po podjęciu decyzji należy przejść do wskazania metody płatności oraz ewentualnych dodatkowych opcji. Ostatnim etapem jest zalogowanie się do swojego konta lub stworzenie nowego profilu klienta. Aby móc skorzystać z taniego wynajmu samochodów w Grudziądzu z firmą Carfree, niezbędne jest spełnienie kilku podstawowych warunków. Są to: ukończenie co najmniej 21 roku życia oraz posiadanie uprawnień do kierowania pojazdami odpowiedniej kategorii od co najmniej roku.

Wynajem samochodu w Grudziądzu – przewodnik po mieście Grudziądz

Grudziądz to jedno z miast znajdujących się w malowniczym województwie kujawsko-pomorskim. Sąsiaduje z takimi miejscowościami jak: Chełmno, Kwidzyn, Jabłonowo Pomorskie. Z większych miast położonych w pobliżu można wymienić Bydgoszcz oddalony o 72 km. Dodatkowo jest świetnie skomunikowany z Trójmiastem, dzięki autostradzie A1. Dlaczego warto udać się do Grudziądza i co można w nim zobaczyć? Na początku warto udać się na Stare Miasto, gdzie można zobaczyć ciekawą architekturę miasta, wiele pięknych kamienic oraz uliczek. Przechadzając się wzdłuż murów, można podziwiać Nadwiślańskie błonie. Na ulicy Ratuszowej znajduje się Ratusz, który został zbudowany z inicjatywy zakonu Jezuitów i przez wiele lat funkcjonował jako Kolegium Jezuickie, później siedziba seminarium nauczycielskiego. Aktualnie stojąc pod wieżą Ratusz o 12, można usłyszeć hejnał. Następnie warto udać się w kierunku zespołu spichrzy. W tym celu należy przejść przez Bramę Wodną, która powstała już w XIV wieku. Przez lata była ona zniszczona i odnawiana już dwukrotnie. Bez wątpienia warto zatrzymać się tutaj chociaż na chwilę. Na ulicy spichrzowej można odwiedzić Muzeum im. ks. dr Władysława Łęgi, które obejmuje pięć spichlerzy. Znajdziemy w nich wystawy dotyczące historii miasta, odkryć archeologicznych, a także kilka ekspozycji tymczasowych.

Warto również udać się do ruin Zamku Krzyżackiego w Grudziądzu położonego przy ulicy Zamkowej. Jednym z jego elementów jest widoczna z daleka Wieża Klimek. Została zniszczona w 1945 roku. Jednak miasto odbudowało ją na przełomie 2013-2014 roku. Obecnie ma ona 23 metry wysokości i jest dostępna dla turystów. Stanowi punkt widokowy, z którego rozpościera się piękna panorama miasta. Warto poświęcić czas także na zwiedzenie Bazyliki św. Mikołaja. Wewnątrz budowli sakralnej można zobaczyć ołtarz z rzeźbami świętych, chrzcielnicę gotlandzką z XIII wieku, a także obraz Matki Boskiej z Dzieciątkiem z XVII wieku, który w późniejszych latach został wzbogacony o dwie złote korony oraz srebrną szatę. Warto również udać się do Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego im. Mikołaja Kopernika, gdzie odbywają się seanse opowiadające o gwiazdozbiorach oraz Drodze Mlecznej. Bez wątpienia część osób zainteresuje również Tężnia Solankowa w Grudziądzu. Można się tam udać na wypoczynek w celu regeneracji po całym dniu zwiedzania. Aby ułatwić sobie poruszanie się po Grudziądzu, warto pomyśleć o wynajmie samochodu. Dzięki temu można zaoszczędzić czas i zwiedzić wszystkie zabytki znajdujące się w mieście. Na pytania dotyczące oferty Carfree odpowiedzą konsultanci dostępni pod numerem całodobowej infolinii.