Panel Klienta
infolinia Infolinia 24h (+48) 794 123 700

Wypożyczalnia samochodów w Jaworznie

Dane kontaktowe

Masz pytania? Skontaktuj się nami!

 • Infolinia 24h

  (+48)794 500 550

 • Obsługa rezerwacji

  rezerwacje@carfree.pl

 • Obsługa Obsługi Klienta

  biuro@carfree.pl

 • Dział księgowości

  ksiegowosc@carfree.pl

Wypożyczalnia samochodów w Jaworznie - tani wynajem samochodów

Jaworzno to miejscowość położona w województwie śląskim, na południu Polski. Miasto leży niedaleko trasy prowadzącej z Katowic do Krakowa, w pobliżu autostrady A4. Wypożyczalnia samochodowa Carfree posiada biura stacjonarne nie tylko w Jaworzu, ale również w innych większych miastach na terenie całej Polski. Z oferty mogą skorzystać osoby posiadające dowód osobisty oraz dokument upoważniający do prowadzenia pojazdów ważny od ponad jednego roku. Wynajem pojazdu będzie z pewnością sporym udogodnieniem dla osób mobilnych, które potrzebują samochodu na okres krótkoterminowy np. na czas zwiedzania miasta Jaworzno. Często z oferty wypożyczenia auta korzystają firmy, które zapewniają swojemu pracownikowi samodzielny dojazd z lotniska do hotelu, a później na konferencję, czy spotkanie z klientem.

Koszty za wynajem samochodu dostępne są po wybraniu pojazdu, jaki klient chce wypożyczyć. Na stronie internetowej znajduje się formularz, w którym również należy podać zarówno planowaną datę wypożyczenia, jak i zwrotu samochodu. Co więcej, oprócz rezerwacji online, można bezpośrednio zjawić się w biurze stacjonarnym firmy Carfree, lub zadzwonić do Biura Obsługi Klienta. Numer telefonu dostępny jest na stronie internetowej, w zakładce “kontakt”. W ofercie znajdą Państwo samochody, które zapewnią komfort podczas poruszania się na drodze. Podczas wynajmu samochodu zapewniamy pakiet ubezpieczeń m.in. OC, AC, czy Assistance. Podróżowanie nie będzie ryzykowne, co daje również klientom poczucie bezpieczeństwa, które stawiamy na pierwszym miejscu. Samochody w Carfree wyposażone są w różne ciekawe funkcje, do których możemy zaliczyć m.in. podgrzewanie elektrycznych lusterek, klimatyzacja, system audio, elektryczne szyby, AIRBAG. Oprócz wynajmu samochodów osobowych, w Carfree znajdą Państwo busy dostawcze, które mogą pomóc w planowanej przeprowadzce do nowego mieszkania. Bez wątpienia pojazd pomieści rzeczy o większych gabarytach.

W Carfree oferujemy możliwość wypożyczenia samochodu na okres krótkoterminowy, średnioterminowy oraz długoterminowy. Ceny samochodów klasy ekonomicznej dostępne są na każdą kieszeń. Płacisz jedynie za paliwo oraz wynajem wybranego samochodu. W Carfree nie doliczamy zbędnych dodatkowych opłat w postaci kaucji. Nie wypożyczamy pojazdów starszych niż 3 lata. Wybierając się na wycieczkę do Jaworzna, warto skorzystać z wynajmu pojazdu na okres krótkoterminowy. Bez wątpienia uda nam się zwiedzić wszystkie ciekawe atrakcje znajdujące się w mieście. Jeżeli podróżujemy większą grupą, zachęcamy do skorzystania z wynajmu busa, w którym możemy przetransportować aż 9 osób. Busy posiadają również spory bagażnik i są odpowiednio wyposażone. Samochody dostępne w Carfree dają komfort podróżowania nawet podczas dłuższych tras.

Wynajem samochodu w Jaworznie - przewodnik po mieście Jaworzno

Jaworzno to duże miasto położone w województwie śląskim. Od zawsze miejscowość kojarzona jest z górnictwem, gdzie wydobywano tutaj m.in. ołów i srebro. Do dzisiaj wydobywany jest tam jedynie jeden surowiec, którym jest węgiel kamienny. Wybierając się do miasta, warto wcześniej prześledzić wszystkie atrakcje, jakie można zobaczyć w Jaworznie. Całe miasto bez problemu zwiedzimy w ciągu dwóch dni. Jaworzno to miejsce na krótkoterminową wycieczkę, w której możemy liczyć na odpoczynek i spotkanie z naturą. Na wynajem krótkoterminowy polecamy skorzystanie z wynajmu samochodu, dzięki któremu nie w komfortowy i wygodny sposób zwiedzimy wszystkie zakątki tego miasta. Oprócz wypożyczalni samochodowych w mieście można oczywiście skorzystać z komunikacji miejskiej, jednak przemieszczanie się autobusem może zająć nam to zbyt dużo czasu.

Swoją przygodę turystyczną w Jaworznie warto rozpocząć od niewielkiego rynku. Na środku placu znajduje się fontanna, ławki, kilka sklepów oraz restauracje. Na terenie rynku znajduje się Kolegiata św. Wojciecha i św. Katarzyny. W środku świątyni turyści mogą podziwiać piękne witraże, które prawdopodobnie są największe w całej Europie. Co więcej, można również zobaczyć obraz Matki Bożej Jaworznickiej. Oprócz Kolegiaty w Jaworznie warto odwiedzić Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Jeżeli jesteśmy fanatykami muzeów, koniecznie musimy zobaczyć Muzeum Miasta Jaworzna, w którym znajduje się ekspozycja licząca ponad 150 lat. Zobaczymy w nim przede wszystkim rekonstrukcję pracy górnika, czy również warunki życia gospodarzy z wieku XIX. Na samo zwiedzanie powinniśmy przeznaczyć maksymalnie 2 godziny.

Bez wątpienia Park Gródek to unikatowe miejsce, które zachwyca przyjezdnych i mieszkańców miasta. Często park porównywany jest z Chorwacją. Przez środek czystej, lazurowej wody utworzony został most dla zwiedzających. Bez wątpienia jest to ciekawe miejsce na spacer, na który możemy wybrać się całą rodziną. Dwie trasy prowadzą do zbiornika wodnego. Jedna z nich zaczyna się w Bacówce Wspólnoty Betlejem, druga natomiast prowadzi szlakiem górskim. W pobliżu Jaworzna znajduje się wiele szlaków turystycznych. Wyprawa w góry to bez wątpienia idealna opcja spędzenia wolnego czasu. Można podziwiać wspaniałe widoki i wybrać się na aktywną wycieczkę ze znajomymi lub najbliższymi osobami. W mieście znajdziemy coś dla fanatyków wspinaczek górskich. Szkoła wspinania FreeClimbing zapewni nam moc atrakcji podczas pobytu w Jaworznie. W szkole organizowane są również obozy wycieczkowe m.in. do Chorwacji, Słowenii, Austrii, czy Włoch. Jeżeli zastanawialiśmy się nad pobytem w mieście Jaworzno, jeszcze raz zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdą Państwo możliwość wypożyczenia samochodu na cały dzień lub dłużej. Życzymy udanego pobytu w Jaworznie!