Panel Klienta
infolinia Infolinia 24h (+48) 794 123 700

Wypożyczalnia samochodów w Koszalinie

Dane kontaktowe

Masz pytania? Skontaktuj się nami!

 • Infolinia 24h

  (+48)794 500 550

 • Obsługa rezerwacji

  rezerwacje@carfree.pl

 • Obsługa Obsługi Klienta

  biuro@carfree.pl

 • Dział księgowości

  ksiegowosc@carfree.pl

Wypożyczalnia samochodów w Koszalinie – tani wynajem samochodów

Wiele osób rezygnuje z podróży samochodem po Polsce, decydując się na skorzystanie z innego środka transportu, na przykład pociągu lub autobusu. Jednak na miejscu może się okazać, że aby zapewnić sobie komfort zwiedzania, niezbędny jest auto. Dlatego też warto już podczas planowania podróży zastanowić się nad wypożyczeniem samochodu. Jedną z firm oferujących tani wynajem jest Carfree. Najbliższa siedziba firmy znajduje się w Słupsku oddalonym od Koszalina o 67 km. W tym momencie warto zaznaczyć, że przy krótkoterminowych rezerwacjach Carfree nie nakłada na swoich klientów limitów kilometrów. Dlatego przejechanie dodatkowej trasy nie spowoduje dodatkowych kosztów, a może umożliwić zwiedzanie miejsc znajdujących się na trasie. Oferta wypożyczalni Carfree jest różnorodna. Każdy ma szansę na dopasowanie samochodu nie tylko do swoich potrzeb, ale również możliwości finansowych. Najtańsze auta z segmentu A to koszt od 79 do 95 zł. Wiele zależy od aktualnych promocji oferowanych przez Carfree oraz okresu, na jaki wypożycza się samochód. W tym segmencie można liczyć na wynajem takich modeli jak: Fiat Panda czy Hyundai i10. Jeśli chodzi o prognozowane koszty, warto zwrócić uwagę na brak obowiązku wpłacania kaucji. Wyjątkiem są auta z segmentu premium. Z kolei opłata za podstawienie samochodu zależy od terminu, a także lokalizacji. W przypadku wypożyczalni Carfree w Słupsku siedziba znajduje się na Dworcu PKP i to właśnie w tym miejscu został zlokalizowany jedyny punkt odbioru rezerwacji.

Jak zarezerwować samochód w Carfree? Cały proces przebiega w trybie online. Nie jest konieczna wizyta w oddziale firmy. Wystarczy przejść na stronę internetową, a następnie ustalić termin rezerwacji oraz miejsce odbioru. Kolejnym krokiem jest określenie modelu samochodu. Po wybraniu odpowiedniego należy przejść do wskazania ewentualnych dodatkowych opcji, takich jak nawigacja GPS, fotelik dla dzieci 9–36 kg czy drugi kierowca. Na tym etapie należy również wskazać metodę płatności. Może to być płatność online lub kartą na miejscu odbioru, a także przelew tradycyjny. Ostatnim obowiązkiem klienta jest rejestracja konta na stronie Carfree lub zalogowanie się do aktywnego profilu. Kto może skorzystać z oferty? Wszystkie osoby, które mają ukończone 21 lat oraz posiadają prawo jazdy od co najmniej roku.

Wynajem samochodu w Koszalinie – przewodnik po mieście Koszalin

Koszalin to jedno z miast położone w województwie zachodniopomorskim. Większe miasta, z którymi sąsiaduje, to między innymi: Słupsk oddalony o 67 km, Mielno 12 km oraz Białogard 29 km. Prawa miejskie nabył już w 1266 roku. Jest to miejsce ze swoją historią oraz tradycjami. Co warto zobaczyć w Koszalinie? Bez wątpienia warto poświęcić czas na wyprawę na Górę Chełmską, gdzie znajduje się między innymi Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej. To niewielka kapliczka, która jest jednym z miejsc pielgrzymek w tym regionie. Warto również udać się na Wieżę widokową. Widać z niej piękną panoramę Koszalina. Nie ulega wątpliwości, że ten punkt widokowy powinien znaleźć się na liście do odwiedzenia każdego turysty w tym mieście. Z pewnością duże wrażenie może zrobić również Pałac Młynarza, gdzie aktualnie znajduje się Muzeum w Koszalinie. Wśród wystaw stałych można znaleźć między innymi: Koszalin od średniowiecza do współczesności, Pradzieje Pomorza, Wyspa kulturowa, Sztuka dawna i rzemiosło. Ponadto w pobliżu Pałacu Młynarza zlokalizowany został Park Książąt Pomorskich, w którym można odkryć ponad 90 gatunków i odmian krzewów i drzew. Warto również odwiedzić zabytkową Katedrę Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, która powstała na początku XIV wieku. Wewnątrz świątyni można znaleźć wiele gotyckich oraz neogotyckich elementów, na przykład neogotyckie organy czy wczesnogotycka chrzcielnica.

Przy ulicy Połczyńskiej 73 w Koszalinie znajduje się również wyjątkowe miejsce, które zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych. Mowa tu o papugarni. Wśród nich znajdziemy takie gatunki jak: Afrykanka Kongijska, Konura Słoneczna, Pionites czy Ara Severa. Dla podróżujących rodzin z dziećmi dużą atrakcją może być również Park Linowy Avana znajdujący się na Górze Chełmskiej. Trasa linowa została rozwieszona między drzewami i sięga nawet 12 metrów wysokości. Bez wątpienia to dobre rozwiązanie dla osób, które lubią aktywność oraz adrenalinę. Oczywiście park został podzielony na strefy przeznaczone dla mniej doświadczonych osób, dzieci, a także doświadczonych lub lubiących dreszczyk emocji. Jedną z atrakcji dla osób, które wolą wodę, może być również Park Wodny w Koszalinie. Jednak aby dobrze zorganizować wycieczkę pod względem logistycznym, warto przemyśleć skorzystanie z wypożyczalni samochodów. W razie pytań lub wątpliwości można skontaktować się z pracownikami Carfree za pomocą całodobowej infolinii.