Panel Klienta
infolinia Infolinia 24h (+48) 794 123 700

Wypożyczalnia samochodów w Krakowie

Dane kontaktowe

Masz pytania? Skontaktuj się nami!

 • Infolinia 24h

  (+48)794 500 550

 • Obsługa rezerwacji

  rezerwacje@carfree.pl

 • Obsługa Obsługi Klienta

  biuro@carfree.pl

 • Dział księgowości

  ksiegowosc@carfree.pl

Wypożyczalnia samochodów Kraków – Lotnisko Balice

Kraków to dawna stolic Polski i siedziba królów, która przyciąga wielu turystów. Bez wątpienia jest to obowiązkowy punkt na mapie naszego kraju dla mieszkańców Polski oraz osób z różnych zakątków świata. Jednak aby zapewnić sobie komfortowe podróżowanie po wszystkich częściach miasta, warto zainwestować w wynajem samochodu. Dzięki temu można uniknąć długiego czasu oczekiwania na komunikację miejską lub poszukiwania odpowiedniego przystanku. Wypożyczalnia Carfree oferuje możliwość wynajęcia samochodu zarówno dla osób decydujących się na przylot samolotem na Lotnisko Balice, jak i pozostałych turystów. To właśnie na I piętrze portu lotniczego znajduje się biuro Carfree. Bez wątpienia w ofercie wypożyczalni każdy ma szansę na znalezienie odpowiedniego samochodu dla siebie. Możliwość wyboru pojazdu z różnych segmentów gwarantuje również dostosowanie ceny do budżetu przeznaczonego na wyjazd. Z kolei dodatkowa opcja wykupienia nawigacji GPS w cenie 10 zł za dobę gwarantuje bezproblemowe poruszanie się po nieznanym mieście.

Oferta Carfree to szereg zalet. Po pierwsze nie trzeba obawiać się dodatkowych kosztów. Nie zapłacą Państwo kaucji, a wynajem krótkoterminowy nie jest obwarowany żadnymi limitami kilometrów. Ponadto wypożyczalnia zwalnia swoich klientów z opłat za podstawienie oraz odebranie samochodu z lotniska Balice przy rezerwacji na co najmniej 3 doby. Po drugie umowa, którą podpiszą Państwo podczas odbierania samochodu, jest na przejrzystych warunkach, bez ukrytych kosztów. Po trzecie rezerwacja odbywa się całkowicie online. Nie muszą Państwo umawiać się na dodatkowe wizyty do siedziby wypożyczalni, a w razie problemów można skontaktować się z konsultantami za pośrednictwem całodobowej infolinii.

Co musisz wiedzieć o Lotnisku Balice w Krakowie

Lotnisko Balice to jeden z największych portów lotniczych w Polsce, który obsługuje południowo–wschodnią część kraju. Jest ono położone 11 km od Krakowa. Tak więc, przejazd komunikacją miejską dla osób nieznających tego miasta może być kłopotliwe nawet z pomocą specjalnych aplikacji. Dlatego też bez wątpienia warto skorzystać z usług wypożyczalni, której biuro znajduje się na lotnisku. Z jakich usług można jeszcze skorzystać na terenie terminala pasażerskiego? Bez wątpienia dużą zaletą Lotniska Balice jest udostępnienie dla podróżnych hotelu. Nie każdy port lotniczy gwarantuje taką możliwość. Ponadto rodziny z dziećmi mogą udać się na plac zabaw, co w przypadku długiego czasu oczekiwania na samolot jest sporym udogodnieniem. Dodatkowo do dyspozycji mamy również banki, kantor czy punkty ze zwrotem podatku VAT.

Jeżeli zapomnieli Państwo czegoś ważnego z domu lub po prostu lubią spędzać wolny czas na zakupach, z pewnością warto zwrócić uwagę na oferty sklepów. Część z nich jest dostępna wyłącznie przed kontrolą, inne po przejściu przez odprawę. Pasażerowie mogą kupić kosmetyki, leki, artykuły dla dzieci, prasę, książki, pamiątki, biżuterię, ubrania i wiele innych produktów. Wszystko zależy od preferencji. Dla osób, które chcą w wolnym czasie zjeść coś dobrego, została przewidziana również oferta gastronomiczna. Znajdziemy w niej tradycyjne polskie potrawy, lekkie przekąski, kuchnię włoską, ciasta i desery, a także lokalne produkty. Nie ulega wątpliwości, że wybór jest imponujący.

Wynajem samochodu w Krakowie – przewodnik po mieście Kraków.

Kraków to jedno z najbardziej atrakcyjnych miast w Polsce pod względem turystycznych. Trudno wybrać jedynie kilka miejsc, które warto odwiedzić, ponieważ wszystkie zachwycają. Jednak poniżej znajdą Państwo krótką listę najważniejszych. Po pierwsze, każdy powinien poświęcić czas na zwiedzanie Wawelu. W Zamku Królewskim zostały udostępnione stałe wystawy, takie jak: Reprezentacyjne Komnaty Królewskie, Prywatne Apartamenty Królewskie, Skarbiec Koronny i Zbrojownia, Wawel Zaginiony czy Sztuka Wschodu. Po drugie, warto zwiedzić również Kościół Mariacki. Można podziwiać nie tylko wnętrze bazyliki, ale także udać się do hejnalicy oraz dzwonnicy mariackiej. Po trzecie, można zajrzeć również do sukiennic, czyli hali targowej z XIII wieku, która zrobi wrażenie na każdym! Przy okazji warto udać się do oddziału Muzeum Narodowego. Być może niektórzy spacerując po krakowskim rynku zastanawiają się, jak wyglądało to miejsce w przeszłości. Teraz każdy z łatwością przekona się o tym, odwiedzając Podziemia Rynku w Krakowie.

Warto również przeznaczyć czas na odwiedzenie Kopalni Soli w Wieliczce. Trasa turystyczna została dopasowana do każdej grupy wiekowej. Bez wątpienia duże wrażenie zrobi na rodzicach i dzieciach. Jest to również doskonałe miejsce do zwiedzenia podczas wycieczki w grupie znajomych. Nie można pominąć również najstarszego polskiego uniwersytetu, który zachwyci zarówno z zewnątrz, jak i swoim wnętrzem. Nie zapominajmy także o spacerze po Starym Mieście! Odpowiednia organizacja oraz mobilność to podstawa przy tak wielu miejscach do zwiedzenia. Dlatego bez wątpienia warto skorzystać z oferty wypożyczalni Carfree. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu.