Panel Klienta
infolinia Infolinia 24h (+48) 794 123 700

Kraków

Kraków, ul. Olszanicka 174

Oddział w Krakowie

Dane kontaktowe

Masz pytania? Skontaktuj się nami!

 • Infolinia 24h

  (+48)794 123 700

 • Obsługa rezerwacji

  rezerwacje@carfree.pl

 • Obsługa Obsługi Klienta

  biuro@carfree.pl

 • Dział księgowości

  ksiegowosc@carfree.pl

CarFree w Krakowie

Kraków to bardzo dynamicznie rozwijające się miasto i ważny punkt na komunikacyjnej mapie Polski. W związku z tym wypożyczalnia samochodów Kraków CarFree posiada tam swój oddział. Mieści się on przy ul. Olszanickiej 174 w Krakowie. Jest to strategiczna lokalizacja w pobliżu Portu Lotniczego Kraków-Balice. W związku z tym jesteśmy w stanie bardzo szybko i sprawnie podstawić dla naszych klientów auto o każdej porze. To samo dotyczy odbioru pojazdu z lotniska. Nasza wypożyczalnia samochodów wykonuje tę usługę bezpłatnie. Za podstawienie samochodu nie pobieramy dodatkowych opłat. Kraków to bardzo urokliwe miejsce, które warto zwiedzić. Dzięki wynajęciu auta są Państwo niezależni od komunikacji publicznej, co w znacznym stopniu ułatwi podróżowanie. Klienci korzystający z usług wypożyczalni samochodów CarFree mogą komfortowo poruszać się po mieście wynajętym samochodem. Wszystko z gwarancją atrakcyjnej ceny oraz najwyższych standardów obsługi. Wystarczy skontaktować się z nami za pomocą infolinii (+48) 794 500 550, która jest czynna przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu lub zarezerwować auto online. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji i chętnie doradzimy w wyborze auta.
oferta kraków
wypożyczalnia samochodów kraków

Informacje dla turystów

Zachęcamy serdecznie do zwiedzania miasta. Dzięki wypożyczalni samochodów CarFree mają Państwo większe możliwości aby dotrzeć do interesujących miejsc w Krakowie i okolicach. Wynajęcie samochodu umożliwia szybkie przemieszczanie się, swobodę i komfort podróżowania. Zachęcamy do odwiedzenia Zamku Królewskiego na Wawelu. Dla młodszych turystów bardziej interesujący będzie zapewne smok wawelski, czy tamtejszy aqua park.

Krakowski Rynek pełen jest urokliwych knajpek oferujących pyszne dania z całego świata. Jeśli dysponują Państwo większą ilością czasu na rodzinną wycieczkę warto również wybrać się między innymi do kopalni soli w Wieliczce lub do Zakopanego. Dzięki samochodowi z wypożyczalni pokonanie odległości nie stanowi już przeszkody.