Panel Klienta
infolinia Infolinia 24h (+48) 794 123 700

Wypożyczalnia samochodów w Modlinie

Dane kontaktowe

Masz pytania? Skontaktuj się nami!

 • Infolinia 24h

  (+48)794 500 550

 • Obsługa rezerwacji

  rezerwacje@carfree.pl

 • Obsługa Obsługi Klienta

  biuro@carfree.pl

 • Dział księgowości

  ksiegowosc@carfree.pl

Wypożyczalnia samochodów Warszawa Modlin

Warszawa jako stolica Polski jest jednym z najczęściej wybieranych miejsc do odwiedzenia przez zagranicznych turystów. Jednak nie ulega wątpliwości, że powinna się znaleźć również na liście miast do odwiedzenia przez każdego. Dzięki licznym muzeom mogą Państwo poznać bliżej historię naszego kraju w atrakcyjny i przystępny sposób. Jednym z lotnisk znajdujących się w tym mieście jest Warszawa-Modlin. Pasażerów, którzy zdecydują się na przylot samolotem, od centrum dzieli odległość około 35 km. Aby zapewnić sobie szybki transport oraz mobilność na terenie Warszawy, warto skorzystać z możliwości wynajmu samochodu. Jedną z firm, której biuro znajduje się na wprost wyjścia z przylotów, jest Carfree. Baza wypożyczalni obfituje w różnego rodzaju modele aut. Duży wybór gwarantuje dostosowanie oferty do możliwości i potrzeb każdego klienta. Ponadto w zależności od preferencji każdy samochód można doposażyć w nawigację GPS, fotelik dla dziecka 9-36 kg czy też zgłosić dodatkowego kierowcę.

Jeśli zdecydują się Państwo na rezerwację samochodu Warszawa-Modlin na okres co najmniej trzech dób, wówczas Carfree nie nałoży żadnych dodatkowych opłat za odbiór i zwrot pojazdu. Ponadto wypożyczalnia nie wymaga od swoich klientów wniesienia kaucji, a warunki umowy są przedstawione w przejrzysty sposób. Wśród zalet oferty można również wymienić możliwość rezerwacji online. W tym celu należy podać termin i miejsce odbioru/zwrotu oraz wybrać odpowiedni model samochodu. Następnie wystarczy uzupełnić kilka informacji i opłacić wynajem. Na miejscu wystarczy podpisać dokumenty, potwierdzając swoją tożsamość i gotowe!

Co musisz wiedzieć o Lotnisku Modlin w Warszawie

Lotnisko Warszawa-Modlin znajduje się około 36 km od centrum stolicy. Z kolei miasto zlokalizowane najbliżej portu to Nowy Dwór Mazowiecki, a odległość wynosi 6 km. Biorąc pod uwagę sąsiedztwo z drogą wylotową w kierunku Warszawy i Gdańska, samochód może okazać się najszybszym środkiem transportu.Port Lotniczy Warszawa-Modlin realizuje obecnie loty w 36 kierunkach, a oferta wciąż się rozrasta. Wybierając to lotnisko, można dostać się między innymi do: Włoch, Grecji, Wielkiej Brytanii, Niemiec czy Irlandii. Terminal pasażerski składa się z parteru oraz piętra. Aby przejść na jego górną część, należy poddać się odprawie oraz kontroli bezpieczeństwa. Warszawa-Modlin dysponuje aż 21 stanowiskami odprawy biletowo-bagażowej, 4 stanowiska kontroli paszportowej przy odlotach oraz 6 przy przylotach. W ciągu doby obsługuje od 4000 do 7000 pasażerów.

Lotnisko jest podzielone na trzy części ze względu na dostępność dla pasażerów: strefa ogólnodostępna, hala odlotów strefa Schengen oraz hala odlotów strefa Non-Schengen. Podczas oczekiwania na lot można skorzystać z szerokiej gamy usług. Jeżeli zapomną Państwo czegoś z domu, na przykład ręcznika, szczoteczki do zębów, bez problemu można kupić te przedmioty w jednym ze sklepów znajdujących się na terenie lotniska. Oferują one: kosmetyki, perfumy, słodycze, prasę, alkohole, wyroby tytoniowe, pamiątki i wiele innych. W strefie ogólnodostępnej oraz hali odlotów można również skorzystać z usług gastronomicznych. Każdy może znaleźć coś dla siebie w menu: przekąski, dania główne, kawy oraz inne napoje.

Wynajem samochodu w Warszawie – przewodnik po mieście Warszawa.

Według statystyk za rok 2018 Warszawę odwiedziło 20,85 mln mieszkańców Polski oraz 3,22 mln cudzoziemców. Co przyciąga turystów do stolicy? Spójrzmy na top 7 miejsc do zwiedzenia w Warszawie. Po pierwsze warto rozpocząć od spaceru po Starym Mieście. Na rynku warto zwrócić uwagę na Kolumnę Zygmunt, pomnik Króla Zygmunta III Wazy. Następnie można przejść do Zamku Królewskiego, gdzie przebywał między innymi Zygmunt III Waza czy też Stanisław August Poniatowski. Wśród stałych ekspozycji znajdują się, na przykład: Trasa Zamkowa, Ogród Górny czy Galeria Lanckorońskich z obrazami Rembrandta. Po trzecie, warto poświęcić czas na odwiedzenie Łazienek Królewskich, który zachwyci miłośników natury, a w sezonie od maja do września również fanów muzyki klasycznej. To właśnie w tym czasie odbywają się koncerty Chopinowskie. Po czwarte, na liście nie może zabraknąć Muzeum Powstania Warszawskiego. Interaktywne wystawy pokazują, jak historię Warszawy oraz losy mieszkańców od czasów okupacji po czasy PRL.

Następnie warto również odwiedzić Centrum Nauki Kopernik na Powiślu. Dzięki interaktywnym eksponatom można odkryć tajniki nauki oraz najnowsze technologie. Szóstym miejscem na liście będzie Pałac Kultury i Nauki, który wzbudza mieszane uczucia. Mimo to bez wątpienia warto dać szansę temu miejscu oraz zajrzeć do muzeów oraz kawiarni znajdujących się na jego terenie. Siódma pozycja należy do Kampinoskiego Parku Narodowego, który znajduje się około 30 km od centrum Warszawy. Jak widać, atrakcje są od siebie oddalone. Dlatego bez wątpienia warto zainwestować w wynajem samochodu. W przypadku pytań do dyspozycji klientów pozostaje całodobowa infolinia.