Panel Klienta
infolinia Infolinia 24h (+48) 794 123 700

Port Lotniczy Warszawa-Modlin

Port Lotniczy Warszawa-Modlin, ul. gen. Wiktora Thommee 1a, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

Oddział w Modlinie

Dane kontaktowe

Masz pytania? Skontaktuj się nami!

 • Infolinia 24h

  (+48)794 123 700

 • Obsługa rezerwacji

  rezerwacje@carfree.pl

 • Obsługa Obsługi Klienta

  biuro@carfree.pl

 • Dział księgowości

  ksiegowosc@carfree.pl

CarFree Modlin

Port Lotniczy Warszawa-Modlin stał się bardzo popularnym miejscem dla podróżujących samolotem ze względu na atrakcyjne ceny przelotów. Jednakże dla wielu osób problematyczny stał się dojazd i przyjazd z lotniska, gdyż jest ono oddalone o ok. 40 km od centrum Warszawy. Pokonanie tej trasy zatłoczonym pociągiem lub autobusem dodatkowo z bagażem nastręczało wielu trudności. W związku z tym wypożyczalnia samochodów Modlin - CarFree wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i uruchomiła tam punkt odbioru aut. Mieści się on na terenie Portu Lotniczego Warszawa-Modlin przy ul. gen. Wiktora Thommee 1a, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki. Klienci korzystający z usług wynajmu samochodów w Modlinie z CarFree są niezależni i komfortowo mogą przebyć ten odcinek wynajętym samochodem. Wszystko z gwarancją atrakcyjnej ceny oraz najwyższych standardów obsługi. Wystarczy skontaktować się z nami za pomocą infolinii (+48) 794 500 550, która jest czynna przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu lub zarezerwować auto online. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji i chętnie doradzimy w wyborze auta.

oferta Modlin
wypożyczalnia samochodów Modlin

Informacje dla turystów

Oto kilka rad dla planujących przylot do Warszawy, tak aby szybko i sprawnie poruszać się po mieście. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest jeszcze przed przylotem skontaktować się z wypożyczalnią samochodów CarFree. Rzesza zadowolonych klientów gwarantuje, że to najtańszy i najlepszy wybór. Wypożyczyć auto można online o każdej porze lub za pośrednictwem infolinii. Wykonujemy usługę odbioru z lotniska Modlin. Gwarantuje to niezależność i wygodę od pierwszych chwil w kraju.

Wypożyczalnia samochodów pozwoli maksymalnie zaoszczędzić czas. To rozwiązanie zyskuje coraz więcej zwolenników. Po przylocie klienci otrzymują kluczyki od przedstawiciela wypożyczalni CarFree. Cena za wynajem samochodu obejmuje również ubezpieczenie. Dlatego bez obaw można korzystać z auta. W razie kolizji wszelkimi formalnościami zajmuje się nasza firma. To bardzo istotne, żeby podróż była bezpieczna zwłaszcza jeśli podróżujemy z dziećmi. Ważne, że w ofercie posiadamy pakowne kombi, więc bez przeszkód można zabrać większy bagaż. Auta są wyposażone również w GPS, który ułatwia poruszanie się po mieście. To idealne rozwiązanie, które zapewnia komfort i maksymalną wygodę.