Panel Klienta
infolinia Infolinia 24h (+48) 794 123 700

Wypożyczalnia samochodów w Nowym Sączu

Dane kontaktowe

Masz pytania? Skontaktuj się nami!

 • Infolinia 24h

  (+48)794 500 550

 • Obsługa rezerwacji

  rezerwacje@carfree.pl

 • Obsługa Obsługi Klienta

  biuro@carfree.pl

 • Dział księgowości

  ksiegowosc@carfree.pl

Wypożyczalnia samochodów w Nowym Sączu - tani wynajem samochodów

Nowy Sącz to miejscowość położona w województwie małopolskim. Jeżeli wybieramy się na wycieczkę do miasta, warto skorzystać z możliwości wynajmu samochodu, który ułatwi nam zwiedzanie wszystkich ciekawych atrakcji znajdujących się w Nowym Sączu i okolicy. Po mieście można poruszać się komunikacją miejską, jednak w tym wypadku tracimy sporo czasu na przejazdy autobusami. Wypożyczalnia Carfree znajduje się w Nowym Sączu, oferując wysokiej jakości samochody, które posiadają wszystkie najważniejsze funkcje, jak np. system audio, centralny zamek, ABS, poduszki powietrzne, wspomaganie kierownicy, czy AIRBAG. Nasza wypożyczalnia udostępnia jedynie pojazdy, które posiadają wykonany wcześniej przegląd i są sprawne technicznie. Każdy z pojazdów posiada również wszystkie niezbędne ubezpieczenia m.in. OC, Assistance, AC, oraz NNW. Naszym głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa oraz komfortu podczas jazdy dla naszych klientów. Podczas wypożyczenia samochodu, nie muszą Państwo uiszczać kaucji. W przypadku, gdy klient nie posiada obywatelstwa polskiego są pobierane dodatkowe opłaty za wynajem pojazdu w Carfree.

Samochody osobowe, vany i busy w Carfree można wynająć zarówno drogą tradycyjną, odwiedzając nasze biuro stacjonarne w Nowym Sączu lub online, za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej. Wystarczy poświęcić kilka minut na uzupełnienie danych, jakie wymagane są we wniosku. Bez wątpienia należy podać datę odbioru i zwrotu samochodu oraz miejsce odbioru pojazdu. W ofercie Carfree znajdą Państwo zarówno możliwość wynajmu samochodu na okres krótkoterminowy, średnioterminowy, jak i długoterminowy. Ciekawym rozwiązaniem na dłuższe wyjazdy ze znajomymi są busy osobowe, w których zmieści się aż 9 osób. Nasze samochody są wykonane z najlepszej jakości i charakteryzują się pięknym wyglądem. Najczęściej klienci korzystają z możliwości wynajmu pojazdu na okres krótkoterminowy. Wypożyczone samochody, podczas podróży całą rodziną lub z przyjaciółmi mogą ułatwić nam poruszanie się po całej miejscowości. Koszty za wynajem samochodu są niskie i dostępne na każdą kieszeń. Podczas wypełniania wniosku, można zweryfikować kwotę za całkowity wynajem pojazdu. Jeżeli mają Państwo jakieś dodatkowe pytania, można śmiało kontaktować się z konsultantem naszej firmy. Bez wątpienia pomoże on rozwiązać zaistniały problem, czy odpowie na każde pytanie. Numer telefonu do biura znajdą Państwo na stronie internetowej w zakładce “kontakt”.

Carfree to rzetelna firma, która dba o zadowolenie swoich klientów oraz najwyższą jakość świadczonych usług. Oferta dopasowana jest do możliwości finansowych i oczekiwań każdego usługobiorcy. Zapraszamy do skorzystania z oferty Carfree.

Wynajem samochodu w Nowym Sączu - przewodnik po mieście Nowy Sącz

W Nowym Sączu warto odwiedzić kilka kluczowych miejsc. Większość z nich ma swoją wartość historyczną. W okolicach miasta istnieją również miejsca, w których można odpocząć i zachwycać się urokiem krajobrazów. Nowy Sącz może pochwalić się licznymi zabytkami m.in. ruinami zamku, czy kościołami gotyckimi. Rozpoczynając swój pobyt w mieście, warto odwiedzić jedno z najciekawszych miejsc, czyli Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu. Wycieczkę po muzeum warto wykupić z przewodnikiem, który opowie historię budynku i inne ciekawostki związane z miejscowością. Na wzgórzu w okolicach miasta znajdują się ruiny Zamku Królewskiego. Niestety pozostałości, jakie zostały po zamku to fragment muru oraz baszta Kowalska. Jednakże jest to jeden z ważniejszych punktów historycznych tego regionu. Co roku odbywają się w tym miejscu pokazy średniowieczne, które warto zobaczyć. Odwiedzając Nowy Sącz, należy również wybrać się na rynek, gdzie znajduje się Ratusz. Starówka miasta to urokliwe miejsce, gdzie warto na moment zatrzymać się na kawę w pobliskiej kawiarni. Deptak miasta, znajdujący się na ulicy Jagiellońskiej, został wyremontowany w 2008 roku.

W ramach odpoczynku warto wybrać się na dłuższy spacer, zwiedzając przy okazji Sądecki Park Etnograficzny. Jest to rekonstrukcja miasteczka galicyjskiego z XIX wieku. Przebywając w okolicy, warto odwiedzić skansen. Przewodnicy chętnie oprowadzają turystów po okolicy, opowiadając legendy i ciekawe historie związane z tym miejscem. Stare budowle zachowane są w idealnym stanie. Podczas wycieczki można dowiedzieć się, jak żyli i mieszkali ludzie w XIX wieku. Często organizowane są imprezy folklorystyczne, gdzie można zobaczyć mieszkańców w tradycyjnych strojach. Bez wątpienia jest to miejsce, które zaciekawi zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Dodatkowo miasto ma swój las Falkowski, który jest ciekawą alternatywą do zwiedzania wielu historycznych miejsc znajdujących się w Nowym Sączu. Przez las prowadzi dydaktyczna ścieżka turystyczna, ukazująca najlepsze walory tego miejsca. Ścieżka ma długość jedynie 1 km i położona jest we wschodniej części miasta. Na trasie zostało wyznaczonych 9 punktów postojowych, na których dowiemy się różnych ciekawych informacji z zagadnień przyrody i biologii. W lesie Falkowskim można znaleźć chronione rośliny jak np. Bluszcz Pospolity, czy Mech Torfowiec. Drzewa występujące w lesie Falkowskim to Brzoza, Świerk i Dąb.

Nowy Sącz to miasto pełne ciekawostek historycznych, do których warto wybrać się całą rodziną. Carfree może ułatwić Państwu podróż, dzięki umożliwieniu wynajmu samochodu na dłuższy weekend. Bez problemu można zwiedzić całe miasto, nie martwiąc się o czas. Zapewniamy komfort i zadowolenia klienta. Życzymy udanego pobytu w Nowym Sączu.