Panel Klienta
infolinia Infolinia 24h (+48) 794 123 700

Wypożyczalnia samochodów w Piotrkowie Trybunalskim

Dane kontaktowe

Masz pytania? Skontaktuj się nami!

 • Infolinia 24h

  (+48)794 500 550

 • Obsługa rezerwacji

  rezerwacje@carfree.pl

 • Obsługa Obsługi Klienta

  biuro@carfree.pl

 • Dział księgowości

  ksiegowosc@carfree.pl

Wypożyczalnia samochodów w Piotrkowie Trybunalskim – tani wynajem samochodów

Możliwość wypożyczenia samochodu to duże udogodnienie podczas podróży. Dzięki temu można zyskać mobilność, a tym samym zaoszczędzić również trochę czasu. Jedną z firm oferujących takie usługi jest Carfree. Jej oddziały znajdują się w całej Polsce. Dlatego też brak biura w jednym z miast nie wyklucza możliwości taniego wynajmu samochodu. Tak jest również w przypadku Piotrkowa Trybunalskiego. Najbliższy oddział został zlokalizowany w Łodzi oddalonej o 46 km. Jednak to nie problem, ponieważ w przypadku wynajmu krótkoterminowego nie obowiązuje żaden limit kilometrów. Dlatego też nie niesie to ze sobą dodatkowych kosztów. W Łodzi można skorzystać z trzech biur firmy, a także dokonać rezerwacji w wybranej przez siebie lokalizacji. Tani wynajem samochodów jest również możliwy, dzięki zniesieniu obowiązku wpłacania kaucji dla klientów posiadających polskie obywatelstwo. Z kolei opłata za podstawienie oraz odbiór samochodu zależy od liczby dni, na które został zarezerwowany samochód, a także lokalizacji. Carfree gwarantuje swoim klientom różnorodną ofertę. Można w niej znaleźć zarówno samochody miejskie, sportowe, jak i busy osobowe. Segment A i B to najtańsze modele aut, czyli w tym przypadku Fiat Panda, Hyundai i10, Skoda Fabia. Koszt ich wynajmu nie przekracza 100 zł za każdy rozpoczęty dzień. W bazie dostępne są również droższe samochody, które posiadają między innymi automatyczną skrzynię biegów czy nadwozie typu kombi.

Jak zarezerwować samochód w Carfree? To nic trudnego! Nie wymaga to od klientów dodatkowych wizyt w siedzibie firmy. Wystarczy na stronie podać miejsce oraz termin odbioru auta. Następnie należy wybrać samochód, formę płatności oraz ewentualne dodatkowe rozwiązania, na przykład wpisanie drugiego kierowcy lub wyjazd za granicę. Jeśli chodzi o płatność, można jej dokonać zarówno przez internet, jak i na miejscu. Wszystko zależy od preferencji. Natomiast ostatni krok polega na rejestracji lub zalogowaniu się na aktywne już konto klienta. Jednak należy również pamiętać o obowiązujących warunkach. Klienci muszą posiadać co najmniej 21 lat oraz dysponować uprawnieniami do prowadzenia samochodów od minimum roku. Ponadto w trakcie odbioru należy posiadać prawo jazdy oraz dokument potwierdzający tożsamość. Dzięki temu pracownik firmy ma możliwość zweryfikowania informacji podanych w formularzu online.

Wynajem samochodu w Piotrkowie Trybunalskim – przewodnik po mieście Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski to miasto położone w centralnej Polsce w województwie łódzkim. W pobliżu znajdują się takie miejscowości jak: wyżej wspomniana Łódź w odległości 46 km, Bełchatów 27 km, Radomsko 44 km, Częstochowa 80 km oraz Tomaszów Mazowiecki 29 km. Wypożyczony samochód umożliwi Państwu zwiedzenie również jednego lub kilku z wymienionych miejsc. Dlatego warto poważnie przemyśleć to rozwiązanie. Co można zobaczyć w Piotrkowie Trybunalskim? Bez wątpienia pierwszym miejscem, na które warto się udać po przybyciu do każdego miasta, jest Starówka. W przypadku Piotrkowa Trybunalskiego jest mała, ale zachwyca starymi kolorowymi kamienicami oraz kolorowymi uliczkami. Podczas spaceru warto poświęcić czas przy placu Zamkowym 4. Pochodzi z XVI wieku, jednak został zniszczony zarówno podczas zaborów, jak i II wojny światowej. W tym miejscu odbywały się zjazdy i obrady podczas sejmów. Obecnie znajduje się w nim muzeum, w którym można zobaczyć eksponaty z następujących działów: archeologia, etnografia, historia, militaria, oświata, sztuka. Dzięki odwiedzeniu tego miejsca poznają Państwo dzieje miasta oraz jego mieszkańców. Przy ulicy Krakowskie Przedmieście 2 znajduje się również Fara, czyli kościół parafii św. Jakuba Apostoła. Dawniej w tym miejscu odbywały się synody biskupie. Bez wątpienia warto wejść do środka, aby zobaczyć między innymi: znajdujący się w ołtarzu głównym obraz “Zaśnięcie NMP” podarowany przez Królowę Bonę, ołtarze w stylu rokoko. Świątynia powstała już pod koniec XII wieku.

Warto również udać się do kościoła Jezuitów, gdzie znajdują się oryginalne ołtarze oraz obrazy stworzone w XVIII wieku przez Andrzeja Ahorna. Jeśli dobrze się poszuka, na jednym z nich można dostrzec wizerunek autora. Na koniec warto również wspomnieć o dwóch wyjątkowych miejscach. Pierwsze to Muzeum Marcepanu, gdzie można wziąć udział w warsztatach i samodzielnie stworzyć dla siebie ten smakołyk. Natomiast drugie miejsce to Muzeum Piwowarstwa znajdujące się w Centrum Edukacji Browarniczej. Podczas zwiedzania każdy dowie się, jak wygląda produkcja piwa. Wystawy informują o historii browarnictwa w Piotrkowie, a także całej Polsce. Jak widać, atrakcji jest dużo. Aby mieć czas na zobaczenie każdej z nich, warto zadbać o odpowiedni środek transportu. Jeśli interesuje Państwa możliwość wynajmu samochodu, ale pojawiły się pewne wątpliwości lub pytania, Carfree umożliwia nawiązanie kontaktu z konsultantami za pośrednictwem całodobowej infolinii.