Panel Klienta
infolinia Infolinia 24h (+48) 794 123 700

Wypożyczalnia samochodów w Płocku

Dane kontaktowe

Masz pytania? Skontaktuj się nami!

 • Infolinia 24h

  (+48)794 500 550

 • Obsługa rezerwacji

  rezerwacje@carfree.pl

 • Obsługa Obsługi Klienta

  biuro@carfree.pl

 • Dział księgowości

  ksiegowosc@carfree.pl

Wypożyczalnia samochodów w Płocku – tani wynajem samochodów

Decydując się na wypożyczenie samochodu, warto zwracać uwagę nie tylko na wysokość kosztów, ale również różnorodność oferty. Dzięki temu można mieć pewność, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie, dopasowanego do aktualnego budżetu domowego. Jedną z firm, która prowadzi swoją działalność na terenie Płocka, jest Carfree. Daje ona klientom wybór między samochodami miejskimi, sportowymi, a także busami osobowymi. Jak widać, nawet większe grupy turystów mają szansę na znalezienie odpowiedniego rozwiązania. Ponadto dostępność różnych segmentów sprawia, że w ofercie są zarówno tańsze, jak i droższe modele. Dla przykładu samochody z segmentu A i B można wynająć za mniej niż 100 zł na dobę. Są to między innymi: Hyundai i10, Skoda Fabia, Ford Fiesta. Z kolei w przypadku segmentu C+ z automatem ceny zaczynają się nawet od 139 zł za każdy rozpoczęty dzień użytkowania. Jak widać, oferta jest szyta na miarę każdego klienta. Ponadto Carfree nie wymaga żadnych kaucji. Oznacza to, że musimy dysponować dokładnie taką kwotę, jaka zostanie wyliczona przy rezerwacji. Warto również zaznaczyć, że w przypadku wynajmu w Płocku na okres powyżej 4 dni nie trzeba martwić żadnymi dodatkowymi kosztami za podstawienie samochodu z oddziału firmy.

Wypożyczalnia Carfree w Płocku ma siedzibę na Dworcu Głównym PKP. Dlatego też każdy bez problemu powinien trafić do tego miejsca. Bez wątpienia lokalizacja biura to w przypadku tej firmy duża zaleta. Ponadto Carfree gwarantuje swoim klientom brak limitu kilometrów przy wynajmie krótkoterminowym. Dzięki temu można zwiedzić również sąsiednie miejscowości, nie obawiając się o dodatkowe koszty. Jak wypożyczyć samochód? Cały proces rezerwacji odbywa się przez internet. Nie trzeba martwić się wizytami w oddziałach firmy czy dostarczaniem dokumentów w wersji papierowej. Wystarczy przejść na stronę internetową wypożyczalni, gdzie znajduje się miejsce do wpisania terminu rezerwacji, a także lokalizacji. Kolejnym krokiem będzie wybór samochodu dopasowanego do potrzeb i możliwości, metody płatności oraz ewentualnych dodatkowych opcji. Ostatnim krokiem jest założenie konta lub zalogowanie się do aktywnego profilu, udzielając firmie niezbędnych informacji. Warto pamiętać o niezbędnych warunkach do spełnienia. Pierwszy z nich to ukończenie co najmniej 21 roku życia. Z kolei drugi dotyczy czasu, od jakiego kierowca posiada uprawnienia. Musi on wynosić minimum rok.

Wynajem samochodu w Płocku – przewodnik po mieście Płock

Płock to miasto w województwie mazowieckim znajdujące się 123 km od Łodzi, 111 km od Warszawy oraz 51 km od Włocławka. Bez wątpienia warto poświęcić czas na zobaczenie jednego z tych miejsc przy okazji odwiedzin w Płocku, ponieważ każde z nich potrafi zachwycić swoim pięknem, a także zabytkami. Wypożyczenie samochodu zagwarantuje mobilność oraz niezależność od rozkładów jazdy. Dodatkowo Carfree nie nakłada na klientów żadnych ograniczeń. Można nawet wyjechać poza granicę Polski. W takiej sytuacji należy uprzedzić o tym fakcie pracowników oraz dokonać odpowiednich opłat. Jednak co warto zwiedzić w Płocku? Na dobry początek warto udać się na spacer uliczkami Starego Rynku. Można na nim zobaczyć oczywiście Ratusz pochodzący z XIX wieku. Warto również zwrócić uwagę na pomnik Wacława Milke siedzącego na ławeczce. Dodatkowo widać różnice między stanem utrzymania poszczególnych budynków, ale każdy z nich ma swój urok. Następnym punktem, który powinien znaleźć w planie każdego, jest Wzgórze Tumskie. Bez problemu można przejść do tego miejsca na nogach, przechodząc ulicą Piekarską, Teatralną oraz Tumską.

Z pewnością każdy bez problemu trafi na Wzgórze Tumskie, ponieważ widać je z daleka. Znajdują się na nim dwa ważne z perspektywy historii Płocka budowle. Pierwsza z nich to Katedra Płocka z XVI wieku. Jest to miejsce, które bardziej zachwyca tym, co ma w środku niż na zewnątrz. Wchodząc do katedry, można zobaczyć przede wszystkim romańskie Drzwi Płockie z XII wieku, groby władców Polski Władysława Hermana oraz Bolesława Krzywoustego, a także obrazami na ścianach budynku sakralnego. Tuż obok Katedry znajduje się Zamek Piastowski z XIV wieku W środku mieści się aktualnie Muzeum Diecezjalne. Warto zwrócić uwagę na historię tego miejsca, a także elementy budowli takie jak: Wieża Szlachecka, Wieża Zegarowa czy mury obronne. Atrakcją dla rodzin z dziećmi może być również ZOO, w którym znajdują się między innymi: lew, lampart perski, panda mała, kangur rudy, słoń indyjski, zebra Hartmann oraz akwarium słodkowodne i morski. Ponadto warto również udać się szlakiem efektownych murali, które znajdują się na przykład przy ulicy Tumskiej 9, Sienkiewicza 38. Szczegółowe informacje na ten temat można wyszukać w internecie. Z kolei w razie wątpliwości dotyczących oferty Carfree warto skorzystać z całodobowej infolinii.