Panel Klienta
infolinia Infolinia 24h (+48) 794 123 700

Wypożyczalnia samochodów w Radomiu

Dane kontaktowe

Masz pytania? Skontaktuj się nami!

 • Infolinia 24h

  (+48)794 500 550

 • Obsługa rezerwacji

  rezerwacje@carfree.pl

 • Obsługa Obsługi Klienta

  biuro@carfree.pl

 • Dział księgowości

  ksiegowosc@carfree.pl

Wypożyczalnia samochodów w Radomiu - tani wynajem samochodów

Radom położony jest w centralno-wschodniej Polsce. Jest to jedne z większych miast, do których co roku przybywa spora liczba turystów nie tylko z kraju, ale również z zagranicy. Zwiedzając miasto, można poruszać się pieszo, miejskimi autobusami, czy pojazdami osobowymi. W ofercie Carfree znajdą Państwo bogatą flotę najnowszych samochodów, które są w pełni ubezpieczone, a ich ceny są dostępne na każdą kieszeń. Rezerwacje wybranego pojazdu można wykonać w kilku prostych krokach, odwiedzając stronę internetową firmy Carfree. Na stronie głównej znajduje się formularz, który należy wypełnić podstawowymi danymi. W rezerwacji potrzebne będzie określenie odpowiednio miejsca odbioru i zwrotu pojazdu, jak również przewidywaną datę wypożyczenia samochodu. Nie obejdzie się bez podania szczegółowej godziny, w celu doprecyzowania rezerwacji. Nasza firma Carfree stacjonuje w wybranych, większych miastach na terenie całej Polski. Osoba zainteresowana wypożyczeniem samochodu musi spełniać określone warunki. Najważniejsze jest, aby klient posiadał minimum rok czynne prawo jazdy oraz dowód osobisty, którym będzie mógł potwierdzić swoją tożsamość. Stawiamy na bezpieczeństwo i zadowolenie klientów. Koszty za wynajem samochodu dostępne są po wybraniu odpowiednich parametrów w formularzu online. Co więcej, rezerwacji można również dokonać, dzwoniąc do biura obsługi klienta, lub stawiając się osobiście w naszym biurze stacjonarnym.

Istotną sprawą dla klientów Carfree jest możliwość odebrania samochodu we wskazanym przez nich miejscu w mieście Radom. Wiele osób zadaje również pytanie, co w sytuacji, gdy podczas wypożyczenia samochodu, dojdzie do kolizji? Podczas takiej sytuacji, konieczne jest wezwanie na miejsce zdarzenia policji oraz bezzwłoczne zawiadomienie nas o wypadku. W naszej ofercie możliwe jest dodatkowe wykupienie ubezpieczenia, które idealnie sprawdzi się w nieprzewidzianych sytuacjach m.in. kolizji i uszkodzeniu samochodu. Mają Państwo również możliwość przedłużenia wynajmu auta, po wcześniejszym skontaktowaniu się z biurem obsługi klienta Carfree. Jest to spore udogodnienie, które realizowane jest przez klientów. Samochody można wypożyczyć zarówno na okres długoterminowy, planując dłuższy wypoczynek lub na krótki czas, wybierając się do Radomia np. na weekend. W Radomiu czeka Państwa wiele ciekawych atrakcji turystycznych i miejsc, które bez wątpienia nie uda się zwiedzić w jeden dzień. Warto na taką okazję mieć przygotowaną sprawdzoną firmę, która udostępnia wynajem auta, ułatwiające poruszanie się po większym mieście i pozwoli na zwiedzenie wszystkich zabytków i miejsc. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na stronie internetowej Carfree.

Wynajem samochodu w Radomiu - przewodnik po mieście Radom

Radom jest ciekawym zabytkowym miastem, posiadającym bogatą historię. Miasto położone jest w województwie mazowieckim, w centralno wschodniej części Polski. Do Radomia warto zarówno wybrać się na wycieczkę jednodniową, jak i kilkudniową. Jeżeli mamy szansę na dłuższy odpoczynek, bez problemu ustalimy ciekawy plan wycieczki w Radomiu. Przed samym wyjazdem do miasta należy odpowiednio się przygotować, planująć, jakie atrakcje chcemy odwiedzić. Najpopularniejszym miejscem, które znajduje się w pierwszej 10 najlepszych atrakcji turystycznych w Radomiu, jest bez wątpienia Muzeum Wsi Radomskiej. Znajdujące się tam domy mieszkalne, ludowe i remizy liczą ponad 200 lat. Muzeum udostępnia wystawy sakralne i ludowe. Dzieci i dorośli chętnie uczestniczą w organizowanych warsztatach np. pieczenia tradycyjnego chleba, czy wytwarzania wyrobów ceramicznych. W Radomiu znajdują się także inne zabytkowe budynki jak np. Muzeum im. Oskara Kolberga i Muzeum Sztuki Współczesnej. Jeżeli chcemy wybrać się do Radomia całą rodziną, nie będziemy musieli martwić się o zapewnienie atrakcji dla dzieci. Miasto jest przystosowane dla najmłodszych, ponieważ można zabrać je np. do Krainy Marzeń, gdzie znajduje się dmuchany zamek do skakania, ścianka wspinaczkowa, basen z piłeczkami, liczne zjeżdżalnie i tory przeszkód. Urządzenia dostępne na terenie w sali zabaw są w pełni bezpieczne.

Miłośnicy natury również znajdą coś dla siebie. Bez wątpienia podstawowym punktem zwiedzania jest Park Leśniczówka w Radomiu, gdzie turyści chętnie wyciszając się podczas popołudniowych spacerów, podziwiając naturę. W parku można również aktywnie spędzić wolny czas, jeżdżąc ze znajomymi na rowerach, czy rolkach. Na obiad, czy kolację warto wybrać się na rynek w Radomiu, który powstał już za czasów panowania Kazimierza Wielkiego. Stare, średniowieczne mury bez wątpienia zachęcają turystów do przyjazdu i odpoczynku w tym urokliwym mieście. W Radomiu kilka razy do roku organizowana jest inscenizacja walk, z okazji rocznic największych historycznych bitew. Najciekawszą walką jest pokaz powstania styczniowego lub bitwy pod Kowalą. Bez wątpienia w Radomiu znajduje się mnóstwo atrakcji, dlatego warto na ten czas zaplanować odpowiedni transport, dzięki któremu uda nam się zwiedzić wszystkie zakątki miasta. Najwygodniejszym i najprostszym sposobem na zwiedzenie Radomia, jest wynajem pojazdu. Wypożyczenie samochodu osobowego pozwoli na bezpieczne poruszanie się po mieście, bez ominięcia największych i najciekawszych miejsc turystycznych. Pełną ofertę samochodów, bez ukrytych dodatkowych opłat, uzyskają Państwo w Carfree. Życzymy Państwu udanego pobytu w Radomiu.