Panel Klienta
infolinia Infolinia 24h (+48) 794 123 700

Wypożyczalnia samochodów w Rzeszowie

Dane kontaktowe

Masz pytania? Skontaktuj się nami!

 • Infolinia 24h

  (+48)794 500 550

 • Obsługa rezerwacji

  rezerwacje@carfree.pl

 • Obsługa Obsługi Klienta

  biuro@carfree.pl

 • Dział księgowości

  ksiegowosc@carfree.pl

Wypożyczalnia samochodów Rzeszów - Lotnisko Jasionka

Wypożyczalnia pojazdów w Rzeszowie Carfree w swojej ofercie posiada możliwość wynajmu samochodów osobowych oraz dostawczych. Na Państwa życzenie wypożyczony samochód dostarczany jest bez doliczenia żadnych dodatkowych opłat na teren lotniska Jasionka w Rzeszowie. Bez wątpienia jest to spore udogodnienie dla osób podróżujących samolotem. Port lotniczy położony jest w miejscowości Jasionka, oddalonego o 11 km od samego centrum Rzeszowa. Na terenie lotniska został wybudowany parking dla pasażerów, który jest odpowiednio strzeżony. Pozostawienie własnego samochodu na terenie lotniska jest dodatkowo płatne. Oprócz parkingu dostępne są autobusy, które przewożą pasażerów do centrum miasta. Wygodniej jednak będzie wsiąść do samochodu, którym w szybkim czasie dostaniemy się na miejsce docelowe.

Rezerwacji samochodów w Carfree, mogą Państwo dokonać telefonicznie wybierając numer, który dostępny jest na stronie internetowej lub osobiście odwiedzając nasze biuro w Rzeszowie. Jednak najprostszą i najpopularniejszą opcją jest wykonanie rezerwacji na stronie Carfree, za pośrednictwem wypełnienia wniosku online. Rezerwacji można dokonać z każdego miejsca i to w zaledwie kilka minut. Samochody dostępne są dla osób, które posiadają czynne prawo jazdy oraz mają ukończone 21 lat. Dodatkowo należy potwierdzić swoją tożsamość dowodem osobistym lub paszportem. Naszym priorytetem jest zadbanie o bezpieczeństwo swoich klientów. Ofertę można dopasować zarówno do swoich potrzeb, jak i możliwości finansowych. Każda osoba powinna znaleźć coś na własną kieszeń. Dla wymagających klientów posiadamy samochody luksusowe, dla rodzin większe vany lub ekonomiczne pojazdy osobowe. Całkowity koszt rezerwacji, sprawdzą Państwo podczas wypełniania formularza na stronie Carfree.

Co musisz wiedzieć o Lotnisku Jasionka w Rzeszowie

Lotnisko Jasionka w Rzeszowie zostało zbudowane w 1940 roku. Od tego czasu budynek został rozbudowany i odpowiednio wyremontowany. Obecnie liczy się, że co roku obsłużonych zostaje około 600 tysięcy pasażerów. W okolicach lotniska zostały uruchomione płatne parkingi, na których można pozostawić pojazd. Parking 1 jest skierowany dla postoi krótkoterminowych, natomiast z parkingu 2 można skorzystać, jeżeli planuje się długoterminową podróż za granicę. Co więcej, lotnisko dostosowane jest w pełni do osób niepełnosprawnych. Najpopularniejszymi kierunkami, jakie zostały wybrane w bieżącym roku, są m.in. Grecja, Bułgaria i Turcja. Pasażerowie chętnie rezerwują już kolejne loty czarterowe na przyszły rok. Na lotnisku Jasionka w Rzeszowie regularne połączenia przelotów zapewniają Lufthansa, Ryanair, LOT oraz Airlines.

Na porcie lotniczym dostępne są usługi gastronomiczne np. grill i ogródek piwny, jak i bistro, w którym można zjeść ciepły posiłek przed samym wylotem. Pasażerowie mają możliwość zrobienia zakupów spożywczych, alkoholowych, czy kosmetycznych w kioskach i sklepach. Na terenie lotniska dostępne są również pamiątki związane z Rzeszowem. Jest to idealna opcja dla osób, które zapomniały zakupić prezent dla najbliższych. W przypadku braku pieniędzy można spokojnie skorzystać z bankomatu lub zamienić gotówkę w kantorze. Na terenie lotniska można również skorzystać z bezpłatnego wi-fi. Zdarza się, że pasażerom podczas podróży zaginął bagaż. Warto w takiej sytuacji od razu zgłosić się do Biura Bagażu Zaginionego, znajdującego się na terenie lotniska w hali przylotów lub dzwoniąc telefonicznie pod wskazany do linii lotniczej. Obsługa na lotnisku z pewnością pomoże szybko rozwiązać sytuację.

Wynajem samochodu w Rzeszowie - przewodnik po mieście Rzeszów

Najpopularniejszą atrakcją Rzeszowa jest Podziemna Trasa Turystyczna, która w dawnych czasach służyła, jako miejskie magazyny. Samo zwiedzanie z przewodnikiem trwa około godziny. Podczas wizyt w większych miastach zawsze warto odwiedzić miejski rynek. W Rzeszowie na rynku znajdziemy m.in. Ratusz, na którym co godzinę wygrywany jest hejnał. Na jednej z głównych ulic znajduje się pomnik Tadeusza Nalepy, który stanowi świetny akcent dla miasta. Jak na każde większe miasto przystało, znajdziemy również przepiękne zabytki i ciekawe miejsca, do których należy się udać. Zamek Lubomirskich, do niedawna był miejscem, w którym znajdowało się więzienie i sąd okręgowy. W Rzeszowie możemy również odwiedzić ciekawe muzea np. Muzeum Dobranocek, czy Muzeum Okręgowe w Rzeszowie. Bez wątpienia jest to jedna z najpiękniejszych budowli w mieście. Bazylika Najświętszej Marii Panny to Kościół, do którego warto zajrzeć, chociaż na chwilę. Warte zobaczenia są również ogrody Bernardyńskie, znajdujące się w okolicach budynku. Osoby lubiące spędzać czas aktywnie, mogą wybrać się w Bieszczady i podziwiać przepiękne widoki. Wycieczka z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Wycieczkę po Rzeszowie warto zaplanować z wyprzedzeniem. Istnieje więcej ciekawych miejsc, które należy zwiedzić podczas wizyty w mieście. Niestety nie jesteśmy ich wszystkich w stanie zwiedzić pieszo. Do wyboru pozostaje nam transport publiczny, taksówki, czy podróż samochodem. Coraz chętniej turyści korzystają z możliwości wypożyczenia auta na okres krótkoterminowy, w celu zwiedzenia miejsca docelowego. Po wynajęciu wybranego samochodu w Carfree, mają Państwo gwarancję najlepszych usług i zapewnione bezpieczeństwo sprawdzonych pojazdów. Życzymy udanego pobytu w Rzeszowie.