Panel Klienta
infolinia Infolinia 24h (+48) 794 123 700

Wypożyczalnia samochodów w Siedlcach

Dane kontaktowe

Masz pytania? Skontaktuj się nami!

 • Infolinia 24h

  (+48)794 500 550

 • Obsługa rezerwacji

  rezerwacje@carfree.pl

 • Obsługa Obsługi Klienta

  biuro@carfree.pl

 • Dział księgowości

  ksiegowosc@carfree.pl

Wypożyczalnia samochodów w Siedlcach – tani wynajem samochodów

Jednym ze sposobów na uniknięcie korków jest podróżowanie pociągiem. Jednak po dotarciu do miejsca docelowego samochód może okazać się niezbędny. Aby uniknąć problemów z komunikacją miejską oraz zaoszczędzić czas, warto wcześniej pomyśleć o skorzystaniu z wypożyczalni samochodów. Jedną z firm oferujących tani wynajem samochodów jest Carfree. Wśród zalet tej oferty można wymienić między innymi różnorodność dostępnej bazy. Znajdują się w niej zarówno auta miejskie, sportowe, jak i busy osobowe. Dlatego też liczba pasażerów nie stanowi problemu. Jeśli zależy Państwu na ograniczeniu kosztów do minimum, warto zwrócić uwagę na samochody z segmentu A i B. Zaliczają się do nich między innymi Hyundai i10, Skoda Fabia, Ford Fiesta czy też Fiat Panda. Koszt wynajmu takiego samochodu nie przekroczy 100 zł na dobę. W bazie znajdą dla siebie również odpowiednie modele osoby preferujące automatyczną skrzynię biegów, nadwozie typu kombi czy Suv-y, które są połączeniem samochodów miejskich i terenowych. Ponadto w przypadku rezerwacji na minimum 4 dni można liczyć na rabat w postaci zwolnienia z kosztów za podstawienie oraz odbiór auta. Klienci posiadające polskie obywatelstwo nie muszą również wpłacać kaucji. Wyjątkiem jest wynajęcie samochodu z segmentu premium. Jedną z zalet oferty jest także brak limitu kilometrów, co nie naraża klientów na dodatkowe koszty.

Jak zarezerwować samochód w Carfree? W tym celu wystarczy przejść na stronę internetową, a następnie określić miejsce oraz termin rezerwacji. Kolejnym krokiem będzie wybór modelu auta dostosowanego do potrzeb i budżetu. Kolejny etap polega na zaznaczeniu metody płatności. Rezerwację można opłacić w formie przelewu tradycyjnego, płatności online lub przy odbiorze. W tym momencie należy również wskazać ewentualne dodatkowe opcje. Wśród nich znajdują się między innymi: drugi kierowca, ubezpieczenie za uszkodzenia zewnętrzne czy wyjazd za granicę Polski. Na końcu wystarczy zalogować się na swoje konto klienta lub stworzyć nowy profil. Jakie warunki trzeba spełniać, aby skorzystać z oferty? Niezbędne jest ukończenie co najmniej 21 lat, posiadanie uprawnień do prowadzenia pojazdów od minimum roku. Podczas odbioru należy mieć przy sobie ważne prawo jazdy oraz dokument potwierdzający tożsamość. Wymienione kryteria dotyczą również dodatkowego kierowcy.

Wynajem samochodu w Siedlcach – przewodnik po mieście Siedlce

Jednym z miast położonych w województwie mazowieckim są Siedlce. W pobliżu znajdują się Sokołów Podlaski w odległości 30 km, Mińsk Mazowiecki 50 km, a także Biała Podlaska 67 km. Wynajmując samochód, można odwiedzić również wymienione powyżej miejscowości. Siedziba firmy Carfree znajduje się na dworcu PKP. Dlatego też znalezienie biura nie powinno sprawiać problemów. Co zobaczyć w Siedlcach? Warto rozpocząć zwiedzanie od spaceru po rynku. Dzięki temu można poznać architekturę miasta, obejrzeć piękne kamienice. W centrum znajduje się również Ratusz zbudowany w XVIII wieku. Budynek łączy w sobie cechy stylu późnobarokowego, rokoko, a także klasycystycznego. Obecnie na jego terenie znajduje się Muzeum Regionalne. Dzięki stałym wystawom można poznać historię regionu. Są to między innymi “Numizmaty ze zbiorów Muzeum”, “Ukryte w Ziemi. Z najdawniejszych dziejów pogranicza Podlasia i Mazowsza”. Następnie warto skierować swoje kroki do Pałacu Ogińskich przy ulicy Stanisława Konarskiego 2. Jest on zbudowana w stylu klasycystycznym. W rezydencji magnackiej przebywali na przestrzeni lat między innymi Stanisław August Poniatowski, Tadeusz Kościuszko, Julian Ursyn Niemcewicz czy też Franciszek Karpiński.

Warto również zwrócić uwagę na budowlę sakralne. Wśród nich znajduje się Kościół św. Stanisława przy ulicy Floriańskiej. Został on zbudowany w XVIII wieku. Wewnątrz można zobaczyć między innymi obrazy z wizerunkami czterech ewangelistów, które są częścią kolekcji Ossolińskich. Na zewnątrz budynku warto zwrócić uwagę na pozostałości po bramie-dzwonnicy. Niegdyś miała ona formę łuku triumfalnego. Kolejną z budowli sakralnych jest Kaplica św. Krzyża przy ulicy Starowiejskiej. Powstała pod koniec XVIII wieku w stylu klasycystycznym. Przed wejściem do budynku można zobaczyć charakterystyczne kołatki w formie lwich głów. W Siedlcach znajduje się również Katedra z XX wieku z wysokimi wieżami oraz efektownymi witrażami, na których zostały uwieczniona historia tej budowli sakralnej. Z kolei dla rodzin z dziećmi ciekawą atrakcją będzie Park Przygody przy ulicy Wrzosowej, w którym znajduje się miejsce do gry w paintballa czy też park linowy. Dla osób preferujących spędzanie czasu na świeżym powietrzu w pięknych okolicznościach przyrody można polecić Park Aleksandria. Nie ulega wątpliwości, że Siedlce to miasto, które warto odwiedzić. Jednocześnie aby zapewnić sobie swobodny dostęp do wszystkich atrakcji, warto pomyśleć o skorzystaniu z wypożyczalni samochodów.