Panel Klienta
infolinia Infolinia 24h (+48) 794 123 700

Wypożyczalnia samochodów w Słupsku

Dane kontaktowe

Masz pytania? Skontaktuj się nami!

 • Infolinia 24h

  (+48)794 500 550

 • Obsługa rezerwacji

  rezerwacje@carfree.pl

 • Obsługa Obsługi Klienta

  biuro@carfree.pl

 • Dział księgowości

  ksiegowosc@carfree.pl

Wypożyczalnia samochodów w Słupsku – tani wynajem samochodów

Korzystając z jakichkolwiek usług, jednym z kryteriów wyboru firmy jest koszt. Tak samo dzieje się w przypadku wypożyczalni aut. Bez wątpienia tani wynajem samochodów może zagwarantować Carfree. Jedną z zalet tej oferty jest brak kaucji. Dzięki temu klient ma pewność, że zapłaci dokładnie taką sumę, jaka zostanie wyznaczona podczas dokonywania rezerwacji i nic ponadto. Dodatkowo krótkoterminowy wynajem samochodów zakłada brak limitu kilometrów. Dzięki temu zyskują Państwo pełną dowolność w kwestii przebytej trasy. Ponadto siedziba firmy Carfree w Słupsku znajduje się na Dworcu PKP przy ulicy Hugona Kołłątaja 32. W ten sposób osoby podróżujące pociągiem zyskują łatwy dostęp do punktu odbioru samochodu bez konieczności udawania się do centrum miasta. Kiedy zdecydują się Państwo na rezerwację obejmującą co najmniej 4 dni, wówczas koszt podstawienia samochodu oraz odbioru wynosi 0 zł. W innej sytuacji cena waha się od 80 zł do 39 zł. Ofertę Carfree charakteryzuje różnorodność. Najtańsze samochody znajdują się w segmencie A i B. Są to na przykład Fiat Panda, Hyundai i10, Skoda Fabia, a ich koszt za każdą dobę nie przekracza 100 zł. W ofercie można znaleźć również auta z nadwoziem kombi, automatyczną skrzynią biegów oraz wersję sportową. Dzięki temu każdy może znaleźć w niej coś dostosowanego do własnych potrzeb i możliwości.

Bez wątpienia dużą zaletą oferty Carfree jest możliwość rezerwacji przez internet. Dzięki temu formalności można dopełnić bez wychodzenia z domu, niezależnie od czasu i miejsca. Jak to zrobić? Pierwszy krok to przejście na stronę internetową, określenie miejsca oraz terminu. Drugi krok polega na wyborze modelu samochodu. Następnie należy wskazać formę płatności. Może to być zarówno przelew tradycyjny, jak i płatność online lub kartą przy odbiorze. Na tym etapie istnieje również możliwość wybrania dodatkowych opcji takich jak: drugi kierowca, wyjazd poza granicę Polski, ubezpieczenie od uszkodzeń zewnętrznych. Ostatnim etapem będzie zalogowanie się na swoje konto klienta lub założenie nowego profilu. Aby móc wypożyczyć samochód, należy mieć ukończone co najmniej 21 lat i posiadać uprawnienia do kierowania pojazdami od co najmniej roku. Podczas odbioru pojazdu pracownik może poprosić o okazanie dowodu osobistego oraz prawa jazdy w celu weryfikacji informacji podanych w formularzu online.

Wynajem samochodu w Słupsku – przewodnik po mieście Słupsk

Jednym z miast położonych w województwie pomorskim jest Słupsk. Znajduje się w odległości 18 km od Ustki, 46 km od Darłowa, 108 km od Gdyni. Jak widać, decydując się na spędzenie kilku dni w Słupsku, można odwiedzić również miasta, które posiadają dostęp do morza. Dodatkowe kilometry na liczniku nie stanowią problemu, ponieważ Carfree zwalnia swoich klientów z obowiązku przestrzegania limitu kilometrów. Jednak należy pamiętać, że zasada ta obowiązuje wyłącznie w przypadku wynajmu krótkoterminowego. Co warto zobaczyć w Słupsku? Warto rozpocząć zwiedzanie od wizyty w Ratuszu, który pochodzi z 1901 roku. Jest wykonany w stylu neogotyckim. Wewnątrz można zobaczyć zabytkowe obrazy, aranżacje wnętrz. Za budynkiem Ratusza stoi rzeźba “Otwarta głowa” autorstwa Otto Freundlicha. Warto również zobaczyć rzeźbę “Upokorzony” Fritza Klimscha. Znajduje się ona na Skwerze im. Pierwszych Słupszczan. Wokół znajdują się ławeczki, na których można przysiąść. Warto również zwrócić uwagę na architekturę budynków w Słupsku. Jedną z budowli sakralnych może być Kościół NMP Królowej Różańca Świętego nazywany Kościołem Mariackim w Słupsku. Jest on wykonany w stylu gotyckim, a wieża jest odchylona od pionowej linii budynku.

Warto również zwrócić uwagę na Basztę Czarownic. Jest ona położona przy alei F. Nullo 8. Dawniej były w niej przetrzymywane i torturowane kobiety posądzane o czary. Na dachu można zobaczyć wiatrowskaz w kształcie czarownicy na miotle. Obecnie to oddział Bałtyckiej Galerii Sztuki Współczesnej. Wystawy fotografii, obrazów, grafik oraz innych dzieł znajdują się na trzech poziomach. Bez wątpienia miejscem, o którym należy pamiętać, udając się w podróż do Słupska, jest Zamek Książąt Pomorskich. Obecnie w budynku znajduje się Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku. Wystawy prezentują eksponaty dotyczące “Skarbów Książąt Pomorskich”, “Kultury Pomorza Środkowego w XIV-XVIII w.”. Ponadto na II piętrze można zobaczyć jeden z najbogatszych wystaw portretów Witkacego “Firma Portretowa S.I. Witkiewicza”. W Słupsku znajdują się również zabytkowy tramwaj. Aktualnie w Słupsku nie działa żadna linia tramwajowa. Aby zwiedzić wszystkie ciekawe miejsca w Słupsku oraz miasta znajdujące się w pobliżu, warto przemyśleć tani wynajem samochodów Carfree. W razie pytań mają Państwo do dyspozycji całodobową infolinię.