Panel Klienta
infolinia Infolinia 24h (+48) 794 123 700

Wypożyczalnia samochodów w Tarnowie

Dane kontaktowe

Masz pytania? Skontaktuj się nami!

 • Infolinia 24h

  (+48)794 500 550

 • Obsługa rezerwacji

  rezerwacje@carfree.pl

 • Obsługa Obsługi Klienta

  biuro@carfree.pl

 • Dział księgowości

  ksiegowosc@carfree.pl

Wypożyczalnia samochodów w Tarnowie – tani wynajem samochodów

Organizując podróż, warto pomyśleć nie tylko o tym, co chce się zobaczyć, ale również o odpowiednim transporcie. Korzystając z komunikacji miejskiej, ograniczeniem może być rozkład jazdy. Jednym ze sposobów na uniknięcie długiego czasu oczekiwania na autobus lub tramwaj jest wynajęcie samochodu. Dzięki temu można dojechać wprost do celu o dowolnej porze. Jedną z wypożyczalni, która działa na terenie Tarnowa, jest Carfree. Firma gwarantuje tani wynajem samochodów, a jej siedziba znajduje się na Dworcu PKP. Dlatego też nikt nie powinien mieć problemu ze znalezieniem biura. Wśród zalet oferty wypożyczalni Carfree z pewnością można wymienić duży wybór samochodów z różnych segmentów. Dzięki temu każdy ma możliwość dopasowania ceny do swojego budżetu. Najtańsze auta z segmentu A i B kosztują mniej niż 100 zł za każdy dzień użytkowania. Są to na przykład Hyundai i10 czy Ford Fiesta. Osoby, które preferują samochody z automatem również znajdą je w bazie Carfree w cenie 139–159 zł za dobę. Dodatkowo firma nie wymaga od swoich klientów wpłacania kaucji. Ostateczna kwota do zapłaty zostanie podana po wybraniu lub rezygnacji z dodatkowo opłacanych opcji, takich jak: możliwość zgłoszenia dodatkowego kierowcy w cenie 10 zł na dobę, wyjazd poza granicę Polski lub ubezpieczenie.

Kiedy rezerwacja obejmuje co najmniej 4 dni, wówczas klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z odbiorem samochodu. Ponadto przy wynajmie krótkoterminowym Carfree nie nakłada limitu kilometrów, za którego przekroczenie grożą dodatkowe opłaty. Jak widać, warunki wynajmu są przejrzyste. Niewątpliwie jedną z zalet tej oferty jest również możliwość rezerwacji przez internet. Wystarczy przejść na stronę firmy, wybrać termin, lokalizację oraz samochód. Kolejnym krokiem będzie zaznaczenie dodatkowych opcji oraz metody płatności. Klient może zapłacić, wykonując płatność online, kartą płatniczą przy odbiorze lub przelewem tradycyjnym. Wszystko zależy od preferencji. Ostatnim krokiem jest rejestracja konta czy też zalogowanie się do aktywnego profilu w celu pobrania niezbędnych informacji. Aby skorzystać z tej oferty, należy spełniać kilka podstawowych warunków. Jest to: ukończenie co najmniej 21 roku życia, posiadanie uprawnień do prowadzenia samochodu od minimum roku oraz posiadanie przy odbiorze prawa jazdy wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość.

Wynajem samochodu w Tarnowie – przewodnik po mieście Tarnów

Tarnów to miasto położone w województwie małopolskim. Znajduje się 60 km od Nowego Sącza, 103 km od Sandomierza oraz 84 km od Krakowa. Dzięki skorzystaniu z usług wypożyczalni samochodów Carfree można odwiedzić nie tylko Tarnów, ale również kilka innych miejsc, które zachwycają turystów wieloma atrakcjami turystycznymi. Jednak dlaczego warto przyjechać do Tarnowa i co ma do zaoferowania podróżnym? Miasto to nazywane jest Polskim Biegunem Ciepła, ponieważ naukowcy odnotowali w nim najwyższą średnią temperatur w całej Polsce. Dodatkowo uznaje się, że w Tarnowie można znaleźć najwięcej zabytków pochodzących z okresu renesansu. Każdy, kto przyjedzie do miasta pociągiem, może odhaczyć już pierwszy punkt do odwiedzenia, czyli odnowiony budynek dworca pochodzący z połowy XIX wieku. Następnie warto skierować swoje kroki na rynek w Tarnowie, gdzie można zobaczyć przepiękny Ratusz, którego budowę zakończono w połowie XVI wieku. Obecnie w tym miejscu znajdują się Muzeum Ziemi Tarnowskiej. Warto również zatrzymać się na Rynku przy zabytkowej Bimie – Jewish Trail, czyli podwyższenie znajdujące się zazwyczaj w centrum synagogi. Jest to pozostałość po świątyni znajdującej się w tym miejscu w XVII wieku. Dodatkowo warto poświęcić czas na zobaczenie pomników takich jak: Pomnik Józefa Bema, Pomnik Romana Brandstaettera, Pomnik Króla Łokietka czy też Pomnik I Transportu więźniów do KL Auschwitz.

Następnie warto udać się do widocznej z daleka Bazyliki katedralnej Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Kolejnym budynkiem sakralnym, którego nie da się pominąć, jest Kościół oo. Misjonarzy. Warto udać się do tego miejsca między innymi w celu zobaczenia efektownych witraży stworzonych przez Stefana Matejko. W Tarnowie znajduje się również Muzeum Etnograficzne. Jednak warto udać się do niego spacerem, ponieważ po drodze można przejść przez Bramę Seklerskiej, która jest darem od Węgrów. Natomiast w Muzeum Etnograficznym można obejrzeć między innymi wystawy dotyczące kultury Romów. Następnie warto odwiedzić Park Strzelecki założony w XIX wieku, gdzie znajduje się Mauzoleum generała Józefa Bema. Ponadto każdy powinien znaleźć czas również na odwiedzenie Parku i Pałacu Sanguszków. Aktualnie znajduje się w nim szkoła, ale nadal prezentuje się okazale, a w jego architekturze można dostrzec połączenie wielu stylów architektonicznych.