Panel Klienta
infolinia Infolinia 24h (+48) 794 123 700

Wypożyczalnia samochodów w Tychach

Dane kontaktowe

Masz pytania? Skontaktuj się nami!

 • Infolinia 24h

  (+48)794 500 550

 • Obsługa rezerwacji

  rezerwacje@carfree.pl

 • Obsługa Obsługi Klienta

  biuro@carfree.pl

 • Dział księgowości

  ksiegowosc@carfree.pl

Wypożyczalnia samochodów w Tychach - tani wynajem samochodów

Tychy to miejscowość położona na południu Polski w województwie śląskim. Miasto jest doskonale skomunikowane, a łączące drogi przez Tychy prowadzą np. do Katowic, czy Krakowa. Po mieście można przemieszczać się busami miejskimi. Dostępne są również taksówki, które za odpowiednią opłatą odwiozą podróżnych w miejsce docelowe. W Carfree mają Państwo możliwość wypożyczenia samochodu, który bez wątpienia ułatwi komunikację i umili czas przejazdów do miejsc, w których znajdują się największe atrakcje miasta. Wypożyczalnia samochodowa Carfree oferuje wysokiej jakości usługę wynajmu samochodów osobowych i dostawczych. Wybór klasy pojazdów jest ogromny. Można wybierać spośród samochodów ekonomicznych, jak i luksusowych. Często wynajmowane są pojazdy na okres długoterminowy przez firmy, których siedziby mieszczą się w Tychach i pobliskich okolicach. Nowoczesne wyposażone samochody mogą sprawić, że klient poczuje komfort i wygodę, dzięki czemu, podróż stanie się jeszcze przyjemniejsza. Samochody dostępne w ofercie Carfree posiadają skrzynię manualną, klimatyzację, ABS, poduszki powietrzne oraz system audio.

Jeżeli nie posiadasz własnego samochodu, ale masz ważne prawo jazdy ponad rok, możesz skorzystać z wynajmu pojazdu w Carfree. Wszystkie koszty zostaną oszacowane po wypełnieniu formularza dostępnego na stronie głównej. We wniosku należy podać przewidywaną datę i godzinę wynajmu samochodu oraz jego zwrotu. Wybieramy również samochód, jaki nas interesuje oraz podajemy potrzebne, podstawowe dane osobowe. Dla ułatwienia uzyskania samochodu klienci mają możliwość wybrania miejsca, z którego zostanie odebrany pojazd, bez naliczenia dodatkowych opłat. Firma działa nie tylko w mieście Tychy, ale również na terenie wybranych miast w Polsce. Konsultanci dostępni są pod numerem telefonu, który znajduje się w zakładce “kontakt”. Służą pomocą i odpowiedzą na każde pytanie.

Poruszanie się samochodem ułatwi komunikację w każdym mieście. Pozwoli dotrzeć do wielu ciekawych miejsc oraz nie uzależni od godzin jazdy autobusów. Zawsze dotrzemy na czas we wskazane miejsce. Dlatego oprócz osób prywatnych z wynajmu pojazdów w Carfree bardzo często korzystają również firmy. Osoby wyjeżdżające na delegację do innego miasta preferują wynajem samochodu w wypożyczalni Carfree. Jest to z pewnością bardzo ekonomiczne rozwiązanie i wygodniejsza alternatywa dla komunikacji miejskiej. Wynajęty samochód zawsze w cenie posiada pełne ubezpieczenie, dzięki czemu podróżni mogą czuć się całkowicie bezpiecznie. Sama procedura załatwiania samochodu w wypożyczalni przez firmy wydaje się o wiele szybsza i prostsza niż zakup biletów na pociąg, czy opłacenie taksówki i czekanie na uzyskanie faktury vat.

Wynajem samochodu w Tychach - przewodnik po mieście Tychy

Tychy to jedno z większych miast położonych w województwie śląskim. Tak jak w każdym większym mieście, również w Tychach turyści mają szansę na zwiedzenie ciekawych muzeów. Jednym z bardziej znanych i odwiedzanych przez podróżnych i mieszkańców Tych jest Muzeum Browarów Książęcych, które zostało założone w 2004 roku. Muzeum opowiada historię warzenia piwa. Osoby, które będą chciały poznać historię browaru tyskiego, mogą zakupić bilet do muzeum. Rezerwacji można dokonać online lub w kasie biletowej. Na końcu wycieczki każdego zwiedzającego czeka poczęstunek w formie degustacji świeżo nalanego piwa z beczki. Będąc w Tychach, zwróćmy uwagę również na historyczne zabytki. Warto odwiedzić Kościół Świętej Marii Magdaleny lub Kościół Świętego Ducha. Bez wątpienia nie możemy ominąć rynku w Tychach, gdzie możemy odpocząć w celu spożycia ciepłego posiłku lub wypicia przepysznej kawy, odwiedzając jedną ze znajdujących się tam restauracji lub barów. Na placu znajduje się stary Kościół oraz Teatr Mały. Na środku możemy podziwiać fontannę z rzeźbami przedstawiającymi wydry. Wybierając się na spektakl, konieczna będzie wcześniejsza rezerwacja biletów np. za pośrednictwem strony internetowej. Znajdziemy tam również aktualny repertuar dostępny na cały miesiąc. W teatrze można zobaczyć nie tylko spektakle teatralne, ale organizowane są koncerty, spektakle operowe, czy kabaretowe.

Osoby, które lubią spędzać wolny czas na świeżym powietrzu bez wątpienia muszą odwiedzić Paprocany. W obrębie jeziora Paprocany znajdują się liczne atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dostępny jest wodny plac zabaw, plaża oraz rowerki wodne. Można również miło spędzić czas przy grillu ze znajomymi lub wypić kawę w pobliskiej kawiarni. Obok jeziora znajduje się również park linowy, który zapewnia wiele atrakcji. W okresie zimowym osoby, które zdecydowały się odwiedzić Tychy, mogą spędzić również aktywnie czas. Na terenie MOSIR-u znajduje się lodowisko, które chętnie odwiedzane jest przez najmłodszych. W Tychach został wybudowany nowoczesny park wodny, który zapewnia wiele ciekawych atrakcji sportowych. Dostępna jest również strefa wellness i spa. Strefa rekreacyjna dostarcza odwiedzającym mnóstwo zabawy. Można skorzystać ze strefy zabawek mokrych, basenu ze sztuczną falą lub wanny SPA.

Wybierając się na wycieczkę do miasta Tychy, nie zapomnijmy o dobrym zorganizowaniu planu podróży. Koniecznie odwiedźmy wszystkie miejsca, jakie wydają się dla nas interesujące. Wszystkie atrakcje uda nam się zobaczyć w jeden weekend. Nie zapomnijmy jednak o wybraniu odpowiedniego środka transportu. Wygodną alternatywą komunikacji miejskiej będzie samochód, jaki możemy uzyskać, decydując się na wynajem pojazdu w wypożyczalni samochodowej Carfree. Życzymy udanego pobytu w Tychach!