Panel Klienta
infolinia Infolinia 24h (+48) 794 123 700

Wypożyczalnia samochodów w Wałbrzychu

Dane kontaktowe

Masz pytania? Skontaktuj się nami!

 • Infolinia 24h

  (+48)794 500 550

 • Obsługa rezerwacji

  rezerwacje@carfree.pl

 • Obsługa Obsługi Klienta

  biuro@carfree.pl

 • Dział księgowości

  ksiegowosc@carfree.pl

Wypożyczalnia samochodów w Wałbrzychu - tani wynajem samochodów

Wałbrzych to miasto położone w południowo-wschodniej części Polski, a dokładniej w województwie dolnośląskim. Trasy samochodowe, jakie prowadzą do miasta to m.in. droga krajowa nr 35 oraz inne drogi wojewódzkie nr 367, 375, 376, 379, 381. Niedaleko miejscowości Wałbrzych znajduje się również trasa autostrady A4 oraz przyszłej drogi ekspresowej S3, która obecnie jest w trakcie budowy. Podróżując z innego miasta do Wałbrzycha, najwygodniej można dojechać samochodem lub pociągiem. Jeżeli chcemy przemieszczać się po mieście, istnieje możliwość skorzystania z komunikacji miejskiej lub taksówek. Wypożyczalnia samochodowa Carfree oferuje zarówno samochody osobowe, jak i busy. Oferta dostępna jest online, a formularz można wypełnić za pośrednictwem strony internetowej. W formularzu należy podać planowaną datę wynajmu pojazdu oraz dzień jego zwrotu. Wszystkie koszty dostępne będą po poprawnym wypełnieniu wniosku. Samochody mogą Państwo również wynająć na miejscu, odwiedzając nasze biuro stacjonarne w Wałbrzychu.

Jeżeli nie posiadasz własnego samochodu, wynajem pojazdu w wypożyczalni samochodowej Carfree będzie idealną opcją dla Ciebie. W komfortowy sposób będziesz mógł przemieszczać się po mieście i bez wątpienia nie ominie Cię żadna atrakcja, która znajduje się w mieście Wałbrzych. W Carfree znajdziesz samochody ekonomiczne, które dostępne są na każdą kieszeń. Co więcej, nie obowiązuje limit przejechanych kilometrów oraz godzin. Bogata flota najnowszych samochodów, które dostępne są w ofercie, dopasowane są do potrzeb i możliwości wszystkich klientów. Oprócz pojazdów osobowych można znaleźć vany lub busy, które pomogą nam w trakcie przeprowadzki. Udostępniamy pojazdy na okres krótkoterminowy, który będzie idealny dla osób zamierzających przyjechać do Wałbrzycha na jeden lub kilka dni. Osoby, które planują dłuższy pobyt w mieście, mogą skorzystać z wynajmu długoterminowego.

Carfree stawia głównie na bezpieczeństwo swoich klientów. Wszystkie samochody posiadają niezbędne funkcje jak np. ABS, centralny zamek, poduszki powietrzne, czy wspomaganie kierownicy. Dodatkowo każdy pojazd posiada system audio, dzięki czemu podróżowanie z ulubioną muzyką, stanie się dla nas jeszcze przyjemniejsze. Jeżeli zainteresowała Cię oferta Carfree powinieneś posiadać ważne prawo jazdy oraz dowód osobisty lub paszport, w celu potwierdzenia tożsamości. Każdemu klientowi zapewniamy wsparcie telefoniczne. Numer dostępny jest na naszej stronie w zakładce “kontakt”. Co więcej, wypożyczalnie samochodów Carfree dostępne są w wybranych miastach na terenie całej Polski. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Wynajem samochodu w Wałbrzychu - przewodnik po mieście Wałbrzych

Główną atrakcją w Wałbrzychu jest Zamek Książ, który robi imponujące wrażenie na wielu przyjezdnych turystach. Budynek położony jest na Szlaku Zamków Piastowskich i został zbudowany już w XIII wieku. Warto skorzystać z wykupienia wycieczki z przewodnikiem, który dokładnie opowie o historii i powstaniu zamku. W środku można zobaczyć wspaniałe komnaty z historycznymi eksponatami. Bez wątpienia kolejnym obowiązkowym zabytkowym punktem do zwiedzenia w Wałbrzychu jest Mauzoleum Totenburg, która jest prawdopodobnie ostatnią istniejącą w całej Europie świątynią nazistów. W wolnej chwili można również wybrać się do Starej Kopalni Centrum Nauki i Sztuki. Turyści zwiedzający Starą Kopalnię poznają historię górnictwa wałbrzyskiego. Wycieczka z przewodnikiem trwa około dwóch godzin. Sama kopalnia stała się interesującym i ciekawym obiektem dla podróżników, odwiedzających Wałbrzych. Zwiedzanie obiektu obejmuje kilka budynków.

Bez wątpienia osoby lubiące spokój i naturę idealnie odnajdą się w Palmiarni. Jest to dość małe, ale przyjemne miejsce, w którym znajdziemy kilkanaście rodzajów roślin i kwiatów z różnych zakątków świata. Preferując spędzanie czasu na świeżym powietrzu, nie można ominąć rynku znajdującego się w centrum miasta. Na środku placu znajduje się Ratusz oraz umieszczone są fontanny dodające uroku temu miejscu. Niestety znajduje się tam mało kawiarni i barów, w których można byłoby wypić kawę lub zjeść ciepły posiłek. Sam Ratusz ma dość ciekawą, dość nietypową architekturę, która przyciąga wielu turystów. Na południu od Starej Kopalni znajduje się Dzikowiec Wielki, którego wysokość sięga 836 m n.p.m. W wolnej chwili można wybrać się w górę, organizując sobie pieszą wycieczkę. Na samym szczycie dostępna jest bezpłatna wieża widokowa. W ciągu sezonu zimowego zarówno turyści, jak i mieszkańcy Wałbrzycha chętnie korzystają z dostępnego tam wyciągu narciarskiego. Co roku w pobliskich górach, znajdujących się niedaleko miasta, odbywane są również międzynarodowe biegi narciarskie tzw. “Bieg Gwarków”. Wałbrzych jest również miejscowością z idealnie rozbudowanymi trasami rowerowymi i szlakami turystycznymi, które prowadzą z samego miasta na okoliczne pasma górskie. Warto wybrać się na rower lub w pieszą wycieczkę całą rodziną.

Wycieczkę do Wałbrzycha można zaplanować na cały weekend. W tym wypadku najlepszą opcją dla osób zainteresowanych będzie wynajem samochodu na okres krótkoterminowy. Samochód wypożyczony w Carfree daje nam gwarancję bezpieczeństwa, wygody oraz komfortu. Każdy klient znajdzie coś dla siebie i będzie usatysfakcjonowany ze swojego wyboru. Polecamy zapoznać się z naszą ofertą dostępną na stronie głównej. Życzymy udanego wypoczynku w Wałbrzychu.