Panel Klienta
infolinia Infolinia 24h (+48) 794 123 700

Warszawa

Warszawa, ul. Cybernetyki 13 A

Oddział w Warszawie

Dane kontaktowe

Masz pytania? Skontaktuj się nami!

 • Infolinia 24h

  (+48)794 123 700

 • Obsługa rezerwacji

  rezerwacje@carfree.pl

 • Obsługa Obsługi Klienta

  biuro@carfree.pl

 • Dział księgowości

  ksiegowosc@carfree.pl

CarFree Warszawa

Wypożyczalnia samochodów CarFree posiada swoją centralną siedzibę w Warszawie. Obecnie jest to miasto prężnie rozwijające się, gdzie wiele osób każdego dnia realizuje swoje projekty związane z pracą czy wypoczynkiem. Dlatego nie mogło nas tutaj zabraknąć. Nasza wypożyczalnia cieszy się niesłabnącym zaufaniem wśród warszawiaków jak i przyjezdnych turystów. Samochód można odebrać w dwóch strategicznych punktach miasta:

 1. Lotnisko Warszawa – Okęcie czyli Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina mieszczący się przy ulicy Cybernetyki 13a w Warszawie.
 2. Port Lotniczy Warszawa – Modlin ul. Gen. Wiktora Thommee 1a, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki.

Wszelkich informacji i porad chętnie udzielą nasi pracownicy pod numerem infolinii (+48) 794 500 550, która jest czynna przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Auto można zarezerwować również online na naszej stronie internetowej.

oferta warszawa
wypożyczalnia samochodów warszawa

Informacje dla turystów

Zachęcamy serdecznie do zwiedzania miasta. Dzięki wypożyczalni samochodów w Warszawie - CarFree mają Państwo większe możliwości aby dotrzeć do interesujących miejsc w Warszawie. Wynajęcie samochodu umożliwia szybkie przemieszczanie się, swobodę i komfort podróżowania. Po przybyciu do punktu odbioru wybrany samochód już czeka na klienta. Warto wykorzystać tę okazję i zwiedzić miasto. Pamiątkowe zdjęcie na tle Pałacu Kultury i Nauki oraz spacer po Starym Mieście to obowiązkowe punkty wycieczki. Dla bardziej wymagających turystów na uwagę zasługuje między innymi Muzeum Powstania Warszawskiego, gdzie można się dowiedzieć wielu interesujących faktów z historii stolicy. A także podziwiać zdjęcia i filmy z tamtego okresu. Zwiedzanie muzeum w każdą niedzielę jest bezpłatne.

Dużym zainteresowaniem cieszy się również Centrum Nauki Kopernik. Miejsce to łączy klasyczne muzeum z pełnym eksperymentów laboratorium naukowym, co przyciąga dorosłych i najmłodszych. Wielbiciele sportowych atrakcji muszą zwiedzić imponujący Stadion Narodowy, który od 2012 roku wzbogaca stołeczną mapę atrakcji. Poruszając się po Warszawie wypożyczonym samochodem łatwo dotrzeć w kilka miejsc bez kłopotów związanych z komunikacją miejską, czy wysokimi kosztami taksówek.