Panel Klienta
infolinia Infolinia 24h (+48) 794 123 700

Wypożyczalnia samochodów we Warszawie

Dane kontaktowe

Masz pytania? Skontaktuj się nami!

 • Infolinia 24h

  (+48)794 500 550

 • Obsługa rezerwacji

  rezerwacje@carfree.pl

 • Obsługa Obsługi Klienta

  biuro@carfree.pl

 • Dział księgowości

  ksiegowosc@carfree.pl

Wypożyczalnia samochodów Warszawa – Chopin (Okęcie)

Lotnisko Chopina w Warszawie powstało w 1934 roku w dzielnicy Włochy na osiedlu Okęcie. Aktualnie jest największym portem lotniczym w Polsce. Aby dostać się do centrum miasta, należy pokonać odległość wynoszącą około 8 km. Jeżeli zdecydują się Państwo na skorzystanie z komunikacji miejskiej, podróż zajmie średnio 30 minut. Bez wątpienia szybszym rozwiązaniem będzie wypożyczenie samochodu. Biuro Carfree znajduje się w hali przylotów, gdzie można dokonać wszelkich formalności. Jednak warto dokonać rezerwacji telefonicznie lub przez stronę internetową. W ten sposób można zaoszczędzić czas, a samochód zostanie podstawiony w wyznaczonym miejscu zaraz po przylocie samolotu. Do dyspozycji klientów oddajemy samochody miejskie, sportowe, dostawcze oraz busy osobowe. Z pewnością każdy znajdzie dla siebie odpowiednią ofertę.

Wśród zalet wypożyczalni samochodów Carfree można wymienić przede wszystkim bezpłatne podstawienie samochodu w wyznaczonym czasie. Ponadto mają Państwo możliwość wyboru odpowiedniego samochodu z szerokiej gamy modeli. Każdy z nich to gwarancja niezawodności. Jednak przed podjęciem decyzji warto zwrócić uwagę na parametry techniczne oraz liczbę miejsc dla pasażerów, aby mieć pewność, że samochód spełnia wszystkie wymagania. Dodatkowo wypożyczalnia Carfree nie wymaga kaucji, a przy wynajmie krótkoterminowym nie nakłada na swoich klientów limitu kilometrów. Załatwienie wszystkich formalności zajmuje dosłownie chwilę. To niewiele w zamian za komfort podróżowania! Najważniejsze informacje na temat oferty można znaleźć na stronie internetowej, a w razie wątpliwości do Państwa dyspozycji pozostaje również infolinia.

Co musisz wiedzieć o Lotnisku Chopina (Okęcie) w Warszawie

Lotnisko Chopina w Warszawie jest największym portem lotniczy w Polsce. Obsługuje zarówno loty rozkładowe, czarterowe, jak i cargo. Warto zaznaczyć, że znajduje się w nim główna baza Polskich Linii Lotniczych LOT. Składa się między innymi z Terminalu A, który na trzech piętrach mieści aż 100 stanowisk odprawy biletowo-bagażowej z taśmociągiem oraz 14 miejsc przeznaczonych do odprawy biletowej. Dodatkowo na Lotnisku Chopina zlokalizowany został Terminal General Aviation. Mogą z niego korzystać pasażerowie oraz załogi statków powietrznych użytkowanych, helikopterów, samolotów sanitarnych i taksówek powietrznych. Dzięki skorzystaniu z tego rozwiązania zyskują czas, profesjonalną obsługę, pokój wypoczynkowy oraz wiele innych przywilejów. Na lotnisku Chopina znajdują się również biura podróży, parkingi z możliwością rezerwacji miejsca przez internet, a także liczne sklepy.

Jeżeli zapomnieli Państwo czegoś z domu lub po prostu chcą spędzić miło czas oczekiwania na przylot, lotnisko Chopina gwarantuje dostęp do szerokiej gamy sklepów. Wśród nich znajdują się punkty sprzedaży oferujące akcesoria podróżne, alkohole, artykuły spożywcze, biżuterię, elektronikę, kosmetyki, ubrania, pamiątki i upominki oraz wiele innych. Dodatkowo nie brakuje również lokali gastronomicznych. W ofercie można znaleźć fast foody, kuchnię polską i świata, potrawy przygotowane specjalnie z myślą o wegetarianach czy też dzieciach. Jeżeli nie będą Państwo głodni, do dyspozycji pozostają również liczne kawiarnie.

Wynajem samochodu w Warszawie – przewodnik po mieście Warszawa.

Aby dostać się z lotniska Chopina do centrum samochodem, potrzeba dosłownie kilkunastu minut. Bez wątpienia podczas podróży po dużych miastach warto być mobilnym. Dzięki temu w każdej chwili można wyjechać również do sąsiednich miejscowości w celach turystycznych. Jednak co warto zobaczyć w Warszawie? Bez wątpienia na takiej liście powinny się znaleźć zarówno muzea, jak i piękne parki i architektura. Zacznijmy od historii, czyli Muzeum Powstania Warszawskiego. To niepowtarzalne miejsce spotkania z wydarzeniami II Wojny Światowej oraz historii Warszawy. Warto również znaleźć czas na zwiedzenie Muzeum Historii Żydów, gdzie nie brakuje ciekawych ekspozycji. Dla młodszych osób dużą atrakcją będzie wizyta w Centrum Nauki Kopernik. To inspirujące miejsce, które w przystępny i zajmujący sposób przedstawia wiele zagadnień naukowych.

Po wizycie w muzeach warto poświęcić czas na spacer po Starym Mieście w Warszawie. Oprócz kolorowych kamienic, urokliwych wąskich uliczek, można zobaczyć również największe perełki architektury. Na liście miejsc, które warto zobaczyć, z pewnością powinny znaleźć się Łazienki Królewskie w Warszawie. To nie tylko klasycystyczne zabytki, ale również spacer po historycznym Ogrodzie Królewskim, Ogrodzie Chińskim czy też Ogrodzie Modernistycznym. Ponadto latem pod Pomnikiem Chopina odbywają się koncerty, które przyciągają wielu miłośników muzyki klasycznej. Jeśli na zwiedzanie Warszawy mamy tylko weekend, warto na swojej liście umieścić również Zamek Ujazdowski czy też Pałac Kultury i Nauki. Aby zapewnić sobie komfort podróżowania oraz niezależność od rozkładów jazdy komunikacji miejskiej, warto przemieszczać się między oddalonymi od siebie obiektami samochodem. Jednocześnie należy uważać na godziny szczytu.