Panel Klienta
infolinia Infolinia 24h (+48) 794 123 700

Wypożyczalnia samochodów we Włocławku

Dane kontaktowe

Masz pytania? Skontaktuj się nami!

 • Infolinia 24h

  (+48)794 500 550

 • Obsługa rezerwacji

  rezerwacje@carfree.pl

 • Obsługa Obsługi Klienta

  biuro@carfree.pl

 • Dział księgowości

  ksiegowosc@carfree.pl

Wypożyczalnia samochodów we Włocławku - tani wynajem samochodów

Wypożyczalnie samochodów zyskują w ostatnim czasie na popularności. Korzystają z nich zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Jednak warto rezerwować auta udostępniane przez sprawdzonych usługodawców, aby uniknąć dodatkowych kosztów oraz problemów. Jedną z takich wypożyczalni jest Carfree, która posiada w swojej ofercie różne modele samochodów. Dzięki temu można mieć pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie, dopasowanego do możliwości finansowych. Najtańsze modele z segmentu A i B wiążą się z kosztem nieprzekraczającym 100 zł na dobę. Wśród nich znajdują się takie samochody jak: Fiat Panda, Hyundai i10 czy Ford Fiesta. Ważną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, jest również limit kilometrów. W przypadku Carfree osoby wynajmujące samochód krótkoterminowo nie mają powodów do zmartwień, ponieważ w tej kwestii wypożyczalnia pozostawia swobodę. Dlatego bez problemu można skorzystać z usług firmy w Płocku, który znajduje się od Włocławka w odległości 51 km. Dodatkowo siedziba wypożyczalni została zlokalizowana na Dworcu PKP, dlatego każdy bez problemu ją odnajdzie. Dlaczego jeszcze warto skorzystać z wypożyczalni Carfree?

Jedną z zalet oferty jest zwolnienie z obowiązku wpłacania kaucji. Wyjątkiem są jedynie samochody z segmentu Premium. Warto również podkreślić, że w przypadku rezerwacji powyżej 4 dni Carfree nie pobiera opłat za podstawienie samochodu. Kolejną zaletą oferty jest możliwość rezerwacji przez internet. Dzięki temu klienci mogą w dowolnym miejscu i czasie dopełnić wszelkich formalności. Jedynym ograniczeniem jest konieczność zgłoszenia chęci wynajmu najpóźniej 12 godzin przed planowanym przyjazdem. Aby zarezerwować samochód, wystarczy przejść na stronę internetową wprowadzić lokalizację oraz termin, a następnie wybrać samochód. Na kolejnym etapie należy zdecydować, jaka forma płatności będzie odpowiednia oraz czy będą potrzebne dodatkowe opcje takie jak: drugi kierowca, wyjazd za granicę. Później pozostaje tylko zarejestrować konto lub zalogować się na już aktywny profil użytkownika i gotowe. Aby móc skorzystać z tego rozwiązania, należy mieć co najmniej 21 lat i posiadać uprawnienia do prowadzenia pojazdami od minimum roku. Dodatkowo podczas odbioru samochodu zostaną Państwo poproszeni o okazanie prawa jazdy oraz dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Wynajem samochodu we Włocławku - przewodnik po mieście Włocławek

Włocławek to miasto położone w centralnej Polsce, a konkretnie województwie kujawsko-pomorskim. Jak już zostało wspomniane, jest oddalone od Płocka o 51 km. Dlatego też bez problemu można zwiedzić oba te miasta nawet w przypadku krótkiego pobytu. W przypadku większości miast rozpoczęcie zwiedzania zaleca się od spaceru uliczkami Rynku. Jednak w przypadku Włocławka warto na początku udać się na Bulwary im. Marszałka Piłsudskiego. To idealne miejsce dla osób, które lubią wypoczynek na świeżym powietrzu. Można zatrzymać się również na kawie lub kieliszku wina w Przystani Wodnej na Wiśle. Następnie warto przejść przez Most im. Marszałka E. Rydza-Śmigłego. Po drugiej stronie znajduje się wzgórze szpetalskie, skąd widać panoramę miasta, a także można zobaczyć pomnik Poległych Obrońców Wisły 1920. Warto także odwiedzić Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej, gdzie każdy ma możliwość poznania dziejów miasta, kultury ludowej Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej, życia i twórczości Stanisława Noakowskiego, Wacława Bębnowskiego czy Stanisława Zagajewskiego. Dodatkowo godny polecenia jest również oddział wcześniej wspomnianego miejsca, czyli Muzeum Etnograficzne.

Dla osób aktywnych atrakcją będzie również odwiedzenie portu żeglarskiego Marina Zarzeczewo we Włocławku. W tym miejscu można skorzystać z oferty wynajmu kajaków, rowerów wodnych czy jachtów. Istnieje również możliwość wykupienia miejsca na polu namiotowym. Natomiast jeśli chodzi o architekturę, koniecznie należy znaleźć czas na zobaczenie Bazyliki Katedralnej Wniebowzięcia NMP. Jest zbudowana w stylu gotyckim. Warto zwrócić uwagę na witraże z XIV wieku, obrazy, a także drewnianą figurę Matki Bożej. Kolejną budowlą sakralną wykonaną w stylu gotyckim jest Kościół św. Jana. Był on wielokrotnie podtapiany, a mimo to zachował swoje piękno. Miejscem polecanym przez wiele osób jest również Centrum Kultury Browar B, w którym nie brakuje koncertów, spektakli teatralnych, wystaw. Można również zajrzeć do tutejszej restauracji oraz potańczyć w klubie nocnym. Jak to mówią, dla każdego coś dobrego. Warto poświęcić również trochę czasu na zobaczenie kilku miejsc w sąsiednim Płocku. Bez wątpienia w tej kwestii pomocny będzie samochód. W przypadku pytań o ofertę Carfree do dyspozycji klientów pozostaje całodobowa infolinia oraz czat z pracownikami dostępny na stronie internetowej.