Panel Klienta
infolinia Infolinia 24h (+48) 794 123 700

Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu

Dane kontaktowe

Masz pytania? Skontaktuj się nami!

 • Infolinia 24h

  (+48)794 500 550

 • Obsługa rezerwacji

  rezerwacje@carfree.pl

 • Obsługa Obsługi Klienta

  biuro@carfree.pl

 • Dział księgowości

  ksiegowosc@carfree.pl

Wypożyczalnia samochodów Wrocław (Lotnisko Strachowice)

Wiele osób podróżuje w celach prywatnych lub służbowo. Jest to ciekawy sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu, dzięki któremu można zwiedzić różne zakątki świata i zapoznać się z kulturą innych państw. Podróżując samotnie lub rodziną zawsze staramy się zobaczyć jak najwięcej. Warto podczas planowania wycieczki, pomyśleć o odpowiednim sposobie przemieszczania się po mieście. Dobrą alternatywą miejskich autobusów mogą być samochody, dostępne w wypożyczalniach. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno samochody osobowe, większe vany lub busy. Umożliwiamy podstawienie pojazdu pod lotnisko Strachowice we Wrocławiu przy ulicy Granicznej 190, bez doliczenia dodatkowych kosztów, co bez wątpienia jest sporym plusem dla turystów. Dzięki temu nie muszą zastanawiać się nad przetransportowaniem walizek do hotelu. Samochód mogą Państwo wypożyczyć na okres zarówno krótkoterminowy, jak i długoterminowy. Na stronie internetowej znajduje się formularz, który dostępny jest dla użytkownika całą dobę. Wystarczy uzupełnić podstawowe dane jak np. miejsce i datę odbioru pojazdu. Rezerwację samochodu mogą Państwo wykonać również telefonicznie lub odwiedzając nasze stacjonarne biuro znajdujące się we Wrocławiu. Bez wątpienia jednak najszybszą opcją i najczęściej wybieraną jest rezerwacja online. W momencie uzupełniania danych są w stanie Państwo sprawdzić również koszty, jakie będą wiązały się z wynajmem pojazdu w Carfree.

Na stronie internetowej przedstawiamy ofertę samochodów, których ceny za wynajem są korzystne i konkurencyjne. Mogą Państwo wybrać spośród samochodów ekonomicznych, jak i luksusowych. Wypożyczalnia samochodów Carfree umożliwia wynajem pojazdów nie tylko we Wrocławiu, ale również w większych wybranych miastach w Polsce. W przypadku dodatkowych pytań można kontaktować się z biurem obsługi klienta. Konsultanci pomogą odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie i z pewnością przedstawią najkorzystaniejszą ofertę dopasowaną do potrzeb i możliwości klienta.

Co musisz wiedzieć o Lotnisku Strachowice we Wrocławiu

Lotnisko Strachowice we Wrocławiu zostało zbudowane w 1938 roku. Port lotniczy oddalony jest od centrum Wrocławia o 10 km. Pod względem liczby pasażerów port lotniczy jest jednym z 5 najbardziej popularnych lotnisk w Polsce. Co roku z usług korzysta ponad 2 miliony pasażerów. Z lotniska do samego centrum Wrocławia można dojechać np. autobusem lub taksówką. Na terenie lotniska znajduje się parking, na którym za uiszczeniem dodatkowej opłaty można pozostawić samochód. Parking jest odpowiednio strzeżony i monitorowany. Przed terminalami dostępna jest specjalnie wydzielona nieodpłatna strefa kilkuminutowego postoju. Po 10 minutach należy również dopłacić za korzystanie z możliwości pozostawienia pojazdu. Dlatego dobrą alternatywą dojazdu z lotniska jest wynajem samochodu np. na okres trwania wakacji. Umożliwiamy darmowe podstawienie samochodu pod wskazane miejsce na lotnisku. Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty Carfree.

Lotnisko Strachowice we Wrocławiu obsługuje zarówno tanie linie lotnicze, jak i tradycyjne m.in. Lufthansa, Wizz Air, Ryanair, Germanwings, SAS, czy Eurolot. Najczęściej wybieranymi kierunkami przez pasażerów jest Egipt, Grecja, Turcja, Tunezja i Bułgaria. Na terenie lotniska znajdują się sklepy i kioski z artykułami spożywczymi, pieczywem, słodyczami i owocami. Dodatkowo istnieje możliwość zakupienia ciepłych posiłków i gorących napoi. Oprócz sklepów spożywczych znajdziemy również sklepy z perfumami, akcesoriami przydatnymi podczas podróży oraz pamiątkami. Jeżeli podróżują Państwo z dziećmi, również na terenie portu lotniczego dostępne są place zabaw, które umilą czas oczekiwania na lot. Można również skorzystać z bezpłatnego wifi.

Wynajem samochodu we Wrocławiu - przewodnik po mieście Wrocław

Wrocław to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, które warto zaznaczyć na swojej liście celów podróżniczych. Stolica dolnego śląska to miejsce posiadające swój urok i przyciągające wielu turystów z całego świata. Atrakcji podróżniczych jest mnóstwo i warto rozpocząć zwiedzanie od samego centrum miasta. Rynek we Wrocławiu jest jednym z największych w Europie i skupia wiele ciekawych obiektów, które warto odwiedzić. Rynek zbudowany jest z kolorowych kamienic, pochodzących z różnych epok. Kolejnym punktem, którego nie powinno zabraknąć podczas wizyty we Wrocławiu, jest Ostrów Tumski i Panorama Racławicka. Jeżeli przyjechaliśmy na wycieczkę z dziećmi warto również zadbać o więcej atrakcji.. We Wrocławiu znajduje się zoo, w którym można podziwiać egzotyczne zwierzęta. Ciekawym miejscem jest również Hydropolis, czyli ultranowoczesna, interaktywna wystawa przedstawiająca fascynujące zagadnienia związane ze światem podwodnym. Bez wątpienia dostarczą dzieciom wiele zabawy. W centrum miasta znajduje się również sporo muzeów np. Muzeum Sztuki Współczesnej, Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego, czy Muzeum Miejskie Wrocławia. Na terenie miasta znajduje się też wiele pomników znanych historycznych postaci. Wrocław to zielone, czyste miasto przyjazne dla środowiska. Można odpocząć, spacerując po pobliskich parkach, czy ogrodzie botanicznym Uniwersytetu Wrocławskiego lub spędzając czas nad rzeką Odra.

Bez wątpienia Wrocław należy do miast, których nie da się zwiedzić w jeden dzień. Mnóstwo atrakcji dostępnych w mieście umożliwia świetne spędzenie czasu z rodziną, czy przyjaciółmi. Aby nie ominąć żadnej z zabytków i innych imponujących miejsc, warto na tę chwilę wynająć samochód, który dostępny jest w ofercie naszej firmy. Życzymy Państwu udanego pobytu w malowniczym mieście, jakim jest Wrocław.